• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 6

15381625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dział sprzedaży dewelopera „Sokołowscy”, Poleca nasza nowa inwestycja ul. Wodnej. 17284531 15381625 ***PROMOCJA 50 000zł tylko do końca 2024 Zapraszamy***Dział sprzedaży dewelopera „Sokołowscy”, Poleca nasza nowa inwestycja ul. Wodnej na osiedlu Dojlidy. *** KWITNĄCE OGRODY DOJLIDZKIE*** Inwestycja składa się z&n...

Białystok (Dojlidy Górne), ul. Wodna

840 000 PLN (6 599 zł/m2)

4
2
127.3 m2
2025
15250105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PROMOCJA -25 000 ZŁ + KLIMATYZACJA W CENIE, MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE Z OGRÓDKIEM I MIEJSCEM POSTOJOWYM 13806533 15250105 Mamy przyjemność zaprezentować drugi etap kameralnego osiedla KAKTUSOWA. Ogromne zainteresowanie pierwszym etapem inwestycji skłoniło nas do kontynuowania prac. Kolejne budynki doskonale wpasowane bryłą i wyglądem do rozpoczętego w lipcu 2021 roku pr...

Białystok (Dojlidy Górne), ul. Kaktusowa

568 000 PLN (8 056 zł/m2)

4
2
70.51 m2
-
15250090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PROMOCJA -25 000 ZŁ + KLIMATYZACJA W CENIE !!! MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE Z OGRÓDKIEM I MIEJSCEM POSTOJOWYM 13804788 15250090 „Turkus” – szósty, ostatni etap inwestycji! Green Garden może być spełnieniem marzeń każdego, kto nie chce mieszkać w najpiękniejszym nawet blokowisku, ale marzy, aby otworzyć drzwi swojego mieszkania i mieć przed nimi swój własny kawałek świata. I ...

Białystok (Bagnówka), ul. Józefa Karola Puchalskiego

544 000 PLN (8 045 zł/m2)

3
2
67.62 m2
-
15215000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupoziomowe 67,62 m2, ogródek, miejsce postojowe 12815347 15215000 „Turkus” – szósty, ostatni etap inwestycji! Green Garden może być spełnieniem marzeń każdego, kto nie chce mieszkać w najpiękniejszym nawet blokowisku, ale marzy, aby otworzyć drzwi swojego mieszkania i mieć przed nimi swój własny kawałek świata. I ...

Białystok (Bagnówka), ul. Józefa Karola Puchalskiego

573 000 PLN (8 474 zł/m2)

3
2
67.62 m2
-
15214999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe mieszkanie 69,6 m2, ogródek 90 m2, miejsce postojowe 12815346 15214999 Mamy przyjemność zaprezentować drugi etap kameralnego osiedla KAKTUSOWA. Ogromne zainteresowanie pierwszym etapem inwestycji skłoniło nas do kontynuowania prac. Kolejne budynki doskonale wpasowane bryłą i wyglądem do rozpoczętego w lipcu 2021 roku pr...

Białystok (Dojlidy Górne), ul. Kaktusowa

548 000 PLN (7 874 zł/m2)

4
2
69.6 m2
-
15484092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkania do wprowadzenia OD DEWELOPERA!! 19587622 15484092 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania deweloperskiego w stanie wykończonym pod klucz. Oferujemy dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 69,60 m² i 70,51 m² zaprojektowane przez profesjonalnego architekta. To doskonała opcja dla osób ceniącyc...

Białystok (Dojlidy Górne), KAKTUSOWA

698 000 PLN (9 899 zł/m2)

4
1
70.51 m2
-