• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 504

15877217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563257 15877217 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w ścisłym centrum miasta, przy ul. Jurowieckiej. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w niskim, kameralnym bloku z cegły, w pierwszej linii zabudowy – naprzeciw Apartamentów Jagiellońskich...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

540 000 PLN (10 485 zł/m2)

3
1
51.5 m2
1960
15897062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27993244 15897062 Polecamy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,31 m ² w zabudowie szeregowej, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu przy ul. Szumiących Traw . Budynek oddany do użytku w 2021 roku.Na powierzchnię mieszkania składa się:- salon z aneksem kuchennym 2...

Porosły (Podlaskie, gm. Choroszcz)

689 000 PLN (13 695 zł/m2)

2
-
50.31 m2
2021
15823330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26614639 15823330 Wysoki standard, nowoczesny design i funkcjonalność, która zachwyca! Na sprzedaż oferujemy przepiękne, świeżo wykończone mieszkanie 47 m², położone na IV piętrze wysokiego bloku z wielkiej płyty. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, jak...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

485 000 PLN (10 319 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15889845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862439 15889845 2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia! Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania, które będzie idealne na start, dobra inwestycja pod...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

398 000 PLN (10 757 zł/m2)

2
-
37 m2
1961
15834827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26728277 15834827 Zacznij od przestrzeni, którą stworzysz po swojemu !!! 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, choć wymagające remontu, to z dużym potencjałem - ul. Antoniukowska, Białystok. Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w doskonałe...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

389 000 PLN (7 073 zł/m2)

3
-
55 m2
1968
15851350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka, Centrum ,Idealna pod inwestycję 27012602 15851350 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2 zlokalizowaną na pierwszym piętrze w znakom...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

329 000 PLN (9 400 zł/m2)

1
1
35 m2
1965
15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

4
-
60 m2
1977
15896840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27989005 15896840 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w centrum Białystok, przy ul. Kalinowskiego. Oferujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , położone na parterze w doskonałej lokalizacji. Mieszkan...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

410 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
41 m2
1970
15896754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jurowiecka 21 | 2 pokoje | miejsce parkingowe | 27988436 15896754 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,54 m² położone przy ul. Jurowieckiej w Białymstoku, w prestiżowym apartamentowcu z 2019 roku (I etap inwestycji). Lokal znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym nowoczesnym budynku z windą.Dodatkowo...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

562 000 PLN (13 381 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15893779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum 27920571 15893779 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Augustowa - ul. Młyńska, 56 m²Na sprzedaż przes...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

414 400 PLN (7 400 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15851293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe, 2 piętro, 62m2 27012662 15851293 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3-pokojowe mieszkanie 63,05 m² z balkonem 2 piętro Winda Północna część SuwałkNa sprzedaż...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

350 000 PLN (5 645 zł/m2)

3
1
62 m2
1990
15894943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum, parter 2 pokoje 46 m2, serce Białegostoku 27952073 15894943 Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ulica Rynek Kościuszki (Aleja Blusa).  Mieszkanie o łącznej powierzchni 45,54 m² tj. 35,6 m² plus pomieszczenie dodatkowe powstałe po adaptacji o powierzchni 9,94 m². Znajduje się w niskim bl...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

559 000 PLN (15 971 zł/m2)

2
1
35 m2
1965