• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 504

15864071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27264268 15864071 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w doskonałej przy ul. Piłsudskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w centrum miasta z dostępem do pełnej infrastruktury. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku p...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

320 000 PLN (10 095 zł/m2)

1
1
31.7 m2
-
15896223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27973192 15896223 Polecamy duże mieszkanie 84,5 m2, pierwsze piętro niskiego bloku przy ul Kalinowej os. Dziesięciny w Białymstoku. Budynek po termomodernizacji, okna zmienione na PCV, klatka schodowa po rewitalizacji. Stan techniczny mieszkania do remontu...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

585 000 PLN (6 923 zł/m2)

4
1
84.5 m2
1981
15894618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27946549 15894618 Polecamy czteropokojowe mieszkanie 72,1 m2 na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Zagórnej na os. Dziesięciny II w Białymstoku. Budynek z 1983 po termomodernizacji, mieszkanie środkowe, okna zmienione na PCV. Mieszkanie czyste, zadbane le...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

529 000 PLN (7 337 zł/m2)

4
1
72.1 m2
1983
15889009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840320 15889009 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,65 m², położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Dmowskiego 5 w Łomży. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących mieszkania do własnej aranżacji, jak i dla inwestorów. Najważniejsze...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

245 000 PLN (5 613 zł/m2)

2
1
43.65 m2
-
15830505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674190 15830505 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

583 840 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
65.6 m2
2027
15889651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27856582 15889651 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 42,90 m², położonego w samym centrum Bielska Podlaskiego. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku z cegły po termomoder...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

336 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
42 m2
1969
15886611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27762898 15886611 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,20 m², zlokalizowanego w Bielsku Podlaskim przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość położona jest na 4. piętrze w zadbanym budynku po termomodernizac...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

295 000 PLN (4 758 zł/m2)

4
1
62 m2
1978
15859048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27161950 15859048 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,20 m², położonego na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Piasta, przy ul. Mieszka I. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym, czterop...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

4
1
58 m2
1980
15885059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716131 15885059 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 45,20 m², położonego w malowniczym Supraślu jednym z najbardziej urokliwych uzdrowisk północno-wschodniej Polski. To miejsce, gdzie natura spo...

Supraśl (Podlaskie, gm. Supraśl)

350 000 PLN (7 778 zł/m2)

2
1
45 m2
1985
15876157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532331 15876157 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60,29 m², zlokalizowanego przy ul. Powstania Styczniowego w Choroszczy. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnym otoc...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

483 000 PLN (8 050 zł/m2)

3
1
60 m2
1978
15861778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27211523 15861778 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji- przy ul. J. Waszyngtona na osiedlu Piaski. Lokal o łącznej powierzchni 59,80 m² usytuowany jest na piątym piętrze bloku mieszkalnego z windą, co znacząco ...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

535 000 PLN (9 068 zł/m2)

4
1
59 m2
1980
15846778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26893298 15846778 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,65 m², położonego w spokojnej i zielonej części miasta Czarna Białostocka przy ul. Sienkiewicza.Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kam...

Czarna Białostocka (Podlaskie, gm. Czarna Białostocka)

405 000 PLN (6 639 zł/m2)

2
1
61 m2
2011