• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie Dobrzyniewo Duże Podleśna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Podleśna

Znaleźliśmy 6 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Duże Dobrzyniewo Podlaskie

15851397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla rodziny blisko szkoły. 27012822 15851397 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym z elewacją i elektryką, poł...

Nowe Aleksandrowo (Podlaskie, gm. Dobrzyniewo Duże)

695 000 PLN (4 088 zł/m2)

6
2
170 m2
2024
15876997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27560271 15876997 Prezentujemy na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Fasty pod Białymstokiem. Inwestycja przy ul. Dzikowskiej składa się z 4 budynków o pow. 72,85 m2 w stanie surowym zamkniętym. Rozkład: Parter o pow. 35,33 m2 można zaaranżować w...

Fasty (Podlaskie, gm. Dobrzyniewo Duże)

479 000 PLN (6 575 zł/m2)

4
-
72.85 m2
2026
15562650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21380558 15562650 Do sprzedaży oferuję nowoczesne domy w stanie deweloperskim w miejscowości Dobrzyniewo Duże. W otoczeniu tereny zielone, lasy oraz nowa zabudowa mieszkaniowa. Budynek o powierzchni użytkowej 149,2 m2 + wiata 38,7 m2 na dwa auta, na ogrodzonej działc...

Dobrzyniewo Duże (Podlaskie, gm. Dobrzyniewo Duże)

799 000 PLN (5 355 zł/m2)

6
2
149.2 m2
2024
14662176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 158217 14662176 >>NOWOCZESNE I ENERGOOSZCZĘDNE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ << NOWE ALEKSANDROWO>> Polecamy Państwu nowoczesne, komfortowe i energooszczędne jednorodzinne domy parterowe z użytkowym poddaszem w zabudowi...

Dobrzyniewo Duże (Nowe aleksandrowo) (Podlaskie, gm. Dobrzyniewo Duże)

610 000 PLN (4 013 zł/m2)

6
-
152 m2
2024
15562658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21380551 15562658 Oferujemy ekskluzywne domy dwu-lokalowe - budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, gm. Dobrzyniewo Duże.Nasze nieruchomości są doskonałym wyborem dla rodzin poszukujących harmonii z naturą w malowniczym otoczeniu tego urokliwego mia...

Dobrzyniewo Duże (Podlaskie, gm. Dobrzyniewo Duże)

579 000 PLN (4 991 zł/m2)

4
2
116 m2
2026
15740227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24948868 15740227 Wolnostojący dom z bala podhalańskiego z 2017 roku. Lokalizacja: Gniła zaledwie 20 km od Tykocina i 10 km od Białegostoku.Działka o powierzchni 1867 m2. Budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej 188 m2 i użytkowej 105 m2. Garaż w bryle budynku plu...

Gniła (Podlaskie, gm. Dobrzyniewo Duże)

1 690 000 PLN (8 989 zł/m2)

5
2
188 m2
2017