• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie Ogrodniczki

Znalezionych ofert: 1

15851547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom pod inwestycje w Ogrodniczkach. 27012841 15851547 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu dom położony w miejscowości Ogrodniczki. Nieruchomość ma powierzchnię p...

Ogrodniczki (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

850 000 PLN (1 304 zł/m2)

9
-
652 m2
1995