• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 88

15532262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 20642236 15532262 Na sprzedaż: Ośrodek Spokojnej Starości z prywatną plażą w malowniczych GibachZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w stanie surowym otwartym, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Giby, w województwie podlaskim....

Giby (Podlaskie, gm. Giby)

2 500 000 PLN (1 004 zł/m2)

11
-
2491 m2
2020
15848599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26944943 15848599 TYLKO U NAS - gotowy biznes, który zaczyna zarabiać dla Ciebie od pierwszego dnia! Kameralny salon fryzjerski na osiedlu Piasta usytuowany na I piętrze w handlowcu MIESZKO w Białymstoku czeka, aż przejmiesz klucze i zaczniesz działa...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

138 000 PLN (6 900 zł/m2)

11
-
20 m2
1993
15631120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22865570 15631120 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM - SOBOLEWO, GM. GRABÓWKA Nieruchomość oferuje szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych - od komfortowego domu z funkcją prowadzenia działalności, po kompleks usługowy czy budynki na wyn...

Sobolewo (Podlaskie, gm. Supraśl)

1 580 000 PLN (5 918 zł/m2)

11
-
267 m2
1994
14147562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2461788 14147562 Niezwykle atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Starych Kupiskach w województwie podlaskim, powiat łomżyński, gmina Łomża , na obrzeżach miasta Łomża. Obiekt do wykorzystania na dowolne cele, od biurowo - magazynowych po usługowo- produkcyjne...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

1 350 000 PLN (1 029 zł/m2)

11
-
1312 m2
1990
15591567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22011120 15591567 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo wła...

Nurzec (Podlaskie, gm. Nurzec-Stacja)

99 286 PLN (758 zł/m2)

11
-
131 m2
-
15895235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 27961050 15895235 OKAZJA INWESTYCYJNA: Samowystarczalne Gospodarstwo 16,1 ha - posiadłość komercyjna w otulinie Biebrzańskiego Parku NarodowegoZ ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntowo-budynkową o ogromnym potencjale produkcyjnym, handlowym,...

Szorce (Podlaskie, gm. Trzcianne)

2 750 000 PLN (17 zł/m2)

5
2
161000 m2
-
15457310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18999428 15457310 Poszukujesz nieruchomości, która idealnie sprawdzi się jako siedziba dla Twojej rozwijającej się firmy? To świetnie się składa. Budynek handlowo-usługowy, o którym mowa ma niespełna 500m kw. i znajduje się na działce o powierzchni 1450m kw. Obiekt ze...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 849 000 PLN (3 852 zł/m2)

1
-
480 m2
2024
15071109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8824855 15071109 Przedmiotem sprzedaży jest kompleks nieruchomości tj. dwie nieruchomości lokalowe, prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z własnością budynku stanowiącego odrębny od gruntu przedmiot własności oraz udziały w użytkowaniu wieczystym gruntów. Lokale...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

1 300 000 PLN (3 779 zł/m2)

11
-
344 m2
-
15562480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 21377898 15562480 Siedlisko o powierzchni 15 hektarów to malownicza posiadłość, położona w otoczeniu przyrody, która zachwyca swoim urokiem przez cały rok. Centralnym punktem siedliska jest niewielki, urokliwy dom o tradycyjnym charakterze, z dużą werandą, która stano...

Karczewo (Podlaskie, gm. Rajgród)

1 699 000 PLN (11 zł/m2)

11
-
150000 m2
-
15891184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parter, lokale użytkowe, świetna lokalizacja 27890616 15891184 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiamy ofertę Sprzedaży Wynajmu nowych lokali użytkowych na parterze, powierzchnie: ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 422 000 PLN (9 000 zł/m2)

2
-
158 m2
-
15889816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27862349 15889816 Prezentujemy na sprzedaż lokal usługowy blisko centrum przy ul. Sienkiewicza 813.Obecnie jest tu prowadzona działalność gastronomiczna. Powierzchnia 32,80 m2. Wejście bezpośrednio z ulicy na poziom -1. Najważniejsze atuty nieruchomości: świetna lo...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

199 000 PLN (6 067 zł/m2)

1
-
32.8 m2
1993
15888859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość Białystok 27830695 15888859 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Ogłoszenie poglądowe.Nieruchomość w Białymstoku. Budynek usługowy użyteczności publicznej. I...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 490 000 PLN (6 123 zł/m2)

12
-
1550 m2
2005