• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie Łomża

Znalezionych ofert: 41

15870324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27427141 15870324 Przestronne 3 pokoje 61 m² z balkonem, Łomża, ul. 3 MajaNa sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 1 piętrze w solidnym budynku przy ul. 3 Maja 6A.Lokal wyróżnia się bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń oraz komfort...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

369 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15872709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27500524 15872709 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji – Łomża, ul. Kołłątaja Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,50 m², położone na 4. piętrze przy ul. Kołłątaja w Łomży. To idealna propozycja dla rodzin, par, jak i i...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

399 000 PLN (6 595 zł/m2)

3
1
60.5 m2
1988
15841911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26802714 15841911 !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!! 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,90 m², zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Kazańskiej 26 w Łomży. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, osobnej kuchn...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

545 000 PLN (9 750 zł/m2)

3
1
55.9 m2
2011
15867244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27342202 15867244 Światło, przestrzeń i wygoda – 3 pokoje z dużym balkonem, Łomża, ul. Kazańska.Są mieszkania, które „po prostu się ogląda... i są takie, w których od razu widzisz siebie.To trzy pokojowe mieszkanie przy ul. Kazańskiej w Łomża należy zdecydowanie do te...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

429 000 PLN (7 138 zł/m2)

3
1
60.1 m2
-
15865563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27303591 15865563 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61m2 położone w Łomży przy ul. Mickiewicza 10. Lokal mieszkalny znajduje się na IV piętrze budynku wielorodzinnego.Na powierzchnię nieruchomości składa się:- kuchnia,- trzy pokoje,- łazienka z WC,- przedpokój.Ścia...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

380 000 PLN (6 230 zł/m2)

3
1
61 m2
1978
15877797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27579059 15877797 3 pokoje z balkonem, funkcjonalny układ, świetna lokalizacja – Łomża ul. Słowackiego.Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 60,78m² położone na IV piętrze w zadbanym budynku wielorodzinnym przy ul. Słowackiego 8 w Łomży. Lokal wyróżnia się ba...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

369 000 PLN (6 071 zł/m2)

3
1
60.78 m2
1977
15830480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26674161 15830480 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

435 385 PLN (9 500 zł/m2)

2
1
45.83 m2
2027
15830495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674164 15830495 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

616 176 PLN (8 800 zł/m2)

3
1
70.02 m2
2027
15830491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674189 15830491 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

458 626 PLN (9 400 zł/m2)

3
1
48.79 m2
2027
15830502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26674165 15830502 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

400 272 PLN (9 300 zł/m2)

2
1
43.04 m2
2027
15830512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26674191 15830512 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

613 477 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
68.93 m2
2027
15830474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26674185 15830474 Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży – w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni do życia lub atrakcyjnej l...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

400 272 PLN (9 300 zł/m2)

2
1
43.04 m2
2027