• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie Białystok

Znalezionych ofert: 359

15877217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563257 15877217 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w ścisłym centrum miasta, przy ul. Jurowieckiej. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w niskim, kameralnym bloku z cegły, w pierwszej linii zabudowy – naprzeciw Apartamentów Jagiellońskich...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

540 000 PLN (10 485 zł/m2)

3
1
51.5 m2
1960
15823330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26614639 15823330 Wysoki standard, nowoczesny design i funkcjonalność, która zachwyca! Na sprzedaż oferujemy przepiękne, świeżo wykończone mieszkanie 47 m², położone na IV piętrze wysokiego bloku z wielkiej płyty. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, jak...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

485 000 PLN (10 319 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15889845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862439 15889845 2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia! Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania, które będzie idealne na start, dobra inwestycja pod...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

398 000 PLN (10 757 zł/m2)

2
-
37 m2
1961
15834827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26728277 15834827 Zacznij od przestrzeni, którą stworzysz po swojemu !!! 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, choć wymagające remontu, to z dużym potencjałem - ul. Antoniukowska, Białystok. Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w doskonałe...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

389 000 PLN (7 073 zł/m2)

3
-
55 m2
1968
15851350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka, Centrum ,Idealna pod inwestycję 27012602 15851350 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2 zlokalizowaną na pierwszym piętrze w znakom...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

329 000 PLN (9 400 zł/m2)

1
1
35 m2
1965
15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

4
-
60 m2
1977
15896840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27989005 15896840 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w centrum Białystok, przy ul. Kalinowskiego. Oferujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , położone na parterze w doskonałej lokalizacji. Mieszkan...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

410 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
41 m2
1970
15896754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jurowiecka 21 | 2 pokoje | miejsce parkingowe | 27988436 15896754 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,54 m² położone przy ul. Jurowieckiej w Białymstoku, w prestiżowym apartamentowcu z 2019 roku (I etap inwestycji). Lokal znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym nowoczesnym budynku z windą.Dodatkowo...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

562 000 PLN (13 381 zł/m2)

2
1
42 m2
2019
15894943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum, parter 2 pokoje 46 m2, serce Białegostoku 27952073 15894943 Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ulica Rynek Kościuszki (Aleja Blusa).  Mieszkanie o łącznej powierzchni 45,54 m² tj. 35,6 m² plus pomieszczenie dodatkowe powstałe po adaptacji o powierzchni 9,94 m². Znajduje się w niskim bl...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

559 000 PLN (15 971 zł/m2)

2
1
35 m2
1965
15864071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27264268 15864071 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w doskonałej przy ul. Piłsudskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w centrum miasta z dostępem do pełnej infrastruktury. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku p...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

320 000 PLN (10 095 zł/m2)

1
1
31.7 m2
-
15896223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27973192 15896223 Polecamy duże mieszkanie 84,5 m2, pierwsze piętro niskiego bloku przy ul Kalinowej os. Dziesięciny w Białymstoku. Budynek po termomodernizacji, okna zmienione na PCV, klatka schodowa po rewitalizacji. Stan techniczny mieszkania do remontu...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

585 000 PLN (6 923 zł/m2)

4
1
84.5 m2
1981
15894618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27946549 15894618 Polecamy czteropokojowe mieszkanie 72,1 m2 na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Zagórnej na os. Dziesięciny II w Białymstoku. Budynek z 1983 po termomodernizacji, mieszkanie środkowe, okna zmienione na PCV. Mieszkanie czyste, zadbane le...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

529 000 PLN (7 337 zł/m2)

4
1
72.1 m2
1983