• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 505

15851367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-pokojowe mieszkanie do remontu w Sejnach 27012531 15851367 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie na parterze, 70,20 m² w SejnachOferuję dwustronne mieszk...

Sejny (Podlaskie, gm. Sejny)

240 000 PLN (3 429 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15877910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 62,9 m² | balkon | do remontu | widok 27583927 15877910 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², położone w Białymstoku. Ni...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

399 000 PLN (6 435 zł/m2)

3
1
62 m2
1982
15868210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie Nowe Miasto, garaż 27369308 15868210 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się ofertą 3-pokojowego mieszkania na Nowym Mieście - łączącego  sol...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

649 000 PLN (10 817 zł/m2)

3
1
60 m2
1997
15871772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27475050 15871772 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem potencjał aranżacyjny PrzeroślPrzedmiotem sprzedaży jest przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,6 m² (72,45 m² powierzchni całkowitej), usytuowane w spokojnej, zielonej części miejsco...

Przerośl (Podlaskie, gm. Przerośl)

180 000 PLN (2 951 zł/m2)

3
1
61 m2
1992
15811327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja ul. Kręta 125 m2, 5 pokoi, cegła 26433967 15811327 OKAZJA - duże 5-pokojowe mieszanie w niskim bloku z cegły przy ulicy Kręta, na Osiedlu Kawaleryjskie, niemal w samym centrum Białegostoku. Powierzchnia 125 m2 na dwóch poziomach.Mieszkanie dwustronne, znajduje się na 4 piętrze, posiada duży balkon i ...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

660 000 PLN (5 280 zł/m2)

5
2
125 m2
1997
15844174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkania blisko centrum, zabudowa szeregowa 26822058 15844174 Kupujesz bez podatku PCC !PROMOCJA - brak prowizji za pośrednictwo !Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, zbudowane w końcu 2025 roku, nowoczesna architektura budynków i estetyczna kolorystyka, zlokalizowane przy ulicy Pomorskiej, na skraju...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

669 700 PLN (9 567 zł/m2)

4
1
70 m2
2026
15844171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkania blisko centrum, zabud. szereg pod klucz 26822053 15844171 Kupujesz bez podatku PCC !PROMOCJA - brak prowizji za pośrednictwo !Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, zbudowane w końcu 2025 roku, nowoczesna architektura budynków i estetyczna kolorystyka, zlokalizowane przy ulicy Pomorskiej, na skraju...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

740 000 PLN (11 746 zł/m2)

3
1
63 m2
2026
15894019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27922755 15894019 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,1 m² położone w Łomży przy ul. Pięknej 13.Lokal znajduje się na IV piętrze budynku i stanowi doskonałą propozycję dla rodziny, pary lub osób szukających mieszkania pod inwestycję.To m...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

399 000 PLN (6 129 zł/m2)

4
1
65.1 m2
1969
15858533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja piękny apartament 3 pokojowy 27150217 15858533 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe w Augustów - komfort, przestrzeń i naturaNa sprzedaż unika...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

580 000 PLN (7 838 zł/m2)

3
1
74 m2
2017
15894624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946548 15894624 PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem. Ten apartament , o powierzchni 5...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

895 000 PLN (17 212 zł/m2)

3
-
52 m2
2023
15872299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490002 15872299 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

472 260 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
55.56 m2
2026
15868529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385171 15868529 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

494 728 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.23 m2
2026