• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 505

15702765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24240690 15702765 Na sprzedaż, zadbane, 3-pokojowe mieszkanie 59,85m², na 44 piętrze, bez windy, w doskonałej lokalizacji, CENTRUM, na ul. Raginisa 7 w Zambrowie.Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - kuchnia (6,5 m2), wyposażona w meble robione na zamów...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

398 000 PLN (6 746 zł/m2)

3
1
59 m2
1989
15888656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819551 15888656 PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem. Ten niespełna 57-metrowy apartament ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

985 000 PLN (17 589 zł/m2)

3
-
56 m2
2023
15891110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam mieszkanie w centrum Augustowa – gotowe d 27887650 15891110 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie położone w samym centrum Augustowa, w jednej z na...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

225 000 PLN (7 759 zł/m2)

2
1
29 m2
-
15885329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem 27723682 15885329 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.48.2m2 3 PIĘTRO PIASTAPrzedstawiam mieszkanie położone na ulicy Piastowskiej, dwustronneOb...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

409 652 PLN (8 534 zł/m2)

3
-
48 m2
1973
15887609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie 27787872 15887609 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.KLIMATYZACJA 2 BALKONY 63 m² GOTOWE DO WEJŚCIA NOWE MIASTO WIDOK NA PLAC ZABAWNa sprzed...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

689 000 PLN (10 937 zł/m2)

3
1
63 m2
2001
15665570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23580063 15665570 !!!REZERWACJA!!! Polecamy nieruchomość w miejscowości Kleosin przy ulicy Kraszewskiego. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,5m2. Lokal położony jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły. Nieruchomość trzypokojowa, składa się z sa...

Kleosin (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

595 000 PLN (10 085 zł/m2)

3
-
59 m2
2018
15887541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ZIELONE WZGÓRZA 2 pokoje 52 m2 wyposażone 27785153 15887541 Mieszkanie 2-pokojowe, plus oddzielna kuchnia, dwustronne o powierzchni 51,9 m² zlokalizowane na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Konwaliowa, z dobrym i szybkim dojazdem do centrum Białegostoku. Położone na 3 piętrze, w niskim bloku z wielkiej płyt...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

390 000 PLN (7 647 zł/m2)

2
1
51 m2
1987
15887561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 61 m² 27786227 15887561 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na osiedlu Dziesięciny, przy ul. Palmowej w Białymstoku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnego układu, spokojnej lokalizacji i mieszkania, do którego można wejść bez rozpoczynania wielkie...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

449 000 PLN (7 361 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15865567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27303593 15865567 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,55m² z dużym balkonem – Łomża, ul. Mazowiecka 2.Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 66,55 m², położone na trzecim piętrze w solidnym budynku z 1994 roku (nowsza technologia bu...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

449 000 PLN (6 850 zł/m2)

3
1
65.55 m2
1994
15871416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27469184 15871416 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m² w Białymstoku na osiedlu Białostoczek przy ul. Gołdapskiej, z balkonem i funkcjonalnym, rozkładowym układem pomieszczeń. Lokal usytuowany jest na 3 z 3 pięter w niskim budynku i wyróżnia się czytelnym podzi...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

420 000 PLN (8 732 zł/m2)

3
1
48.1 m2
1983
15770679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Augustów twoje miejsce nad jeziorem 2 pokoje 25560430 15770679 AUGUSTÓW  królewskie miasto pomiędzy jeziorami. Miejsce, w którym inwestycja spotyka się z przyjemnością. Mieszkanie jest dwustronne, dwupokojowe o powierzchni 38 m2 położone na 1 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji. Świetna lokalizacja, samo...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

445 000 PLN (12 027 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15851450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w domu jednorodzinnym 27012936 15851450 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam bezczynszowe mieszkanie położone na drugim piętrze 2-piętrowego domu z 1993 rok...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

460 000 PLN (5 679 zł/m2)

3
-
81 m2
1993