• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 487

15858533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja piękny apartament 3 pokojowy 27150217 15858533 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe w Augustów - komfort, przestrzeń i naturaNa sprzedaż unika...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

580 000 PLN (7 838 zł/m2)

3
1
74 m2
2017
15894855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27949812 15894855 Na sprzedaż działka o powierzchni 3301 m² położona w spokojnej i zielonej miejscowości Zofiówka, gmina Knyszyn.To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod dom z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dostępem do większych miejscowości....

Zofiówka (Podlaskie, gm. Knyszyn)

148 000 PLN

-
-
3301 m2
-
15758489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25322579 15758489 Działka budowlana - obrzeża miasta Bielsk PodlaskiSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z działką budowlaną w miejscowości Biała - 200m od granicy miasta Bielsk Podlaski.Nieruchomość o powierzchni 989 m2 jest w kształcie prostokąta o wymiarach: sze...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

79 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
989 m2
-
15894624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946548 15894624 PRESTIŻOWY APARTAMENT W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. ŚW. ROCHA 5A Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która łączy w sobie wielkomiejski styl z kameralnym charakterem. Ten apartament , o powierzchni 5...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

895 000 PLN (17 212 zł/m2)

3
-
52 m2
2023
15872299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490002 15872299 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

472 260 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
55.56 m2
2026
15868529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385171 15868529 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

494 728 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.23 m2
2026
15867969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360090 15867969 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

519 135 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.3 m2
2026
15869689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27407928 15869689 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

570 651 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
71.78 m2
2026
15894605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27946416 15894605 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4- pokojowe 86,88 m2 po remoncie spokojna okolica blisko lasu .Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub bezpiecznej inwestycji?Ta nieruchomość łączy przestrzeń, funkcjonalność oraz świetną lokalizację w spoko...

Nurzec-Stacja (Podlaskie, gm. Nurzec-Stacja)

399 000 PLN (4 640 zł/m2)

4
1
86 m2
1975
15868530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385172 15868530 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

484 711 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
60.97 m2
2026
15851357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe, 61m2 w Przerośli 27012658 15851357 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,60 m², położone w spo...

Przerośl (Podlaskie, gm. Przerośl)

180 000 PLN (2 500 zł/m2)

3
1
72 m2
1992
15869925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje, 55m, winda 27411516 15869925 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie, położone na 5. piętrze w budynku z ...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

479 000 PLN (8 709 zł/m2)

3
1
55 m2
-