• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 487

15306388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 15344139 15306388 Działka narożna rolna z możliwością odrolnienia Obr 12 Noweberezowo 4096 ...

Hajnówka (Podlaskie, gm. Hajnówka)

30 000 PLN (10 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
14147562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2461788 14147562 Niezwykle atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Starych Kupiskach w województwie podlaskim, powiat łomżyński, gmina Łomża , na obrzeżach miasta Łomża. Obiekt do wykorzystania na dowolne cele, od biurowo - magazynowych po usługowo- produkcyjne...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

1 350 000 PLN (1 029 zł/m2)

11
-
1312 m2
1990
15896526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27981897 15896526 NOWE OSIEDLE W TRZCIANNEM – 11 DZIAŁEK Z WARUNKAMI ZABUDOWY Idealne miejsce dla rodzin marzących o domu blisko natury!Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni od 1000 m² do 1200 m² położone w malowniczej miejscowości Trzcianne, w powie...

Trzcianne (Podlaskie, gm. Trzcianne)

150 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15896498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27981178 15896498 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 721 m² położona w Łomży na osiedlu Zawady Przedmieście, u zbiegu ulic Bielicznej i Jesiennej.To propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej części miasta, z j...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

330 000 PLN

-
-
721 m2
-
15896492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27981157 15896492 Na sprzedaż działka o powierzchni 1,9868 ha położona w miejscowości Nowe Zakrzewo, gmina Zambrów.Nieruchomość stanowi interesującą propozycję dla osób poszukujących dużego terenu z potencjałem inwestycyjnym, w dobrze skomunikowanej lokalizacji z dogo...

Nowe Zakrzewo (Podlaskie, gm. Zambrów)

4 768 320 PLN

-
-
19868 m2
-
15591567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22011120 15591567 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo wła...

Nurzec (Podlaskie, gm. Nurzec-Stacja)

99 286 PLN (758 zł/m2)

11
-
131 m2
-
15883932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27685216 15883932 Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość w uroczej miejscowości Czeremcha-Wieś, gmina Czeremcha. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 20 x 145 m i pow. 2883 m2. Znajduje się na niej dom, budynek gospodarczy i drewniana stodoła. Dom o pow. zabu...

Czeremcha-Wieś (Podlaskie, gm. Czeremcha)

295 000 PLN (2 438 zł/m2)

3
1
121 m2
1964
15571718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21570318 15571718 Na sprzedaż działka o powierzchni 1,08 ha, położona w miejscowości Jeńki (gmina Sokoły). Teren ten znajduje się na obszarze Narwiańskiego Parku Narodowego, co gwarantuje ciszę i spokój.Działka jest sklasyfikowana jako nieużytki rolne, co czyni ją ide...

Jeńki (Podlaskie, gm. Sokoły)

45 000 PLN (4 zł/m2)

-
-
10080 m2
-
15839792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26760997 15839792 Na sprzedaż drewniany dom o powierzchni 42,76 m², w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 726 m². Budynek pokryty wysokiej jakości blachodachówką Janosik. W środku wykonane instalacje wodna oraz kanalizacyjna. Na działce dos...

Rybaki (Podlaskie, gm. Miastkowo)

339 000 PLN (8 071 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15838864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26733160 15838864 Na sprzedaż działka o powierzchni 727 m² położona w miejscowości Rybaki, w gminie Miastkowo. Nieruchomość znajduje się na uboczu wsi, w wyjątkowo spokojnej okolicy, w otoczeniu lasu. Jest to miejsce idealne zarówno pod budowę domu całorocznego, jak i...

Rybaki (Podlaskie, gm. Miastkowo)

67 000 PLN (92 zł/m2)

-
-
727 m2
-
15836498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26712578 15836498 Na sprzedaż działka o powierzchni 815 m², położona w miejscowości Rybaki, w gminie Miastkowo. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu lasu, co zapewnia ciszę, prywatność oraz idealne warunki do odpoczynku i życia w harmonii z natur...

Rybaki (Podlaskie, gm. Miastkowo)

77 000 PLN (94 zł/m2)

-
-
815 m2
-
15896332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27977315 15896332 Na sprzedaż las o powierzchni 5,7776 ha w jednym kawałku , Dołki gm. Turośń Kościelna !!! Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze ! Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 5,7767 ha położona w miejscowości Dołki, gmina Turośń Kościelna. Nieruchomo...

Dołki (Podlaskie, gm. Turośń Kościelna)

288 830 PLN

-
-
57767 m2
-