• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na wynajem Podlaskie Białystok

Znalezionych ofert: 207

15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
13036144 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1343347 13036144 Polecamy do wynajęcia lokale biurowo-usługowe położone w ścisłym centrum Białegostoku. Powierzchnia lokali: od 30 do 300m2. Piętro: I-II. Wykończenie: na podłogach gres szkliwiony, ściany malowane, klimatyzacja w pomieszczeniach. Łazienki dostępne na...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

4 200 PLN (70 zł/m2)

11
-
60 m2
2006
15703717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24252054 15703717 Zamieszkaj w centrum Białegostoku - Twoje nowe mieszkanie czeka! Mieszkanie wynajmowane jest w trybie najmu okazjonalnego - minimalny okres najmu 1 rok. Zapraszamy do wynajmu 2-pokojowego mieszkania przy ul. Proletariackiej w Bi...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 PLN (31 zł/m2)

2
-
49 m2
1962
15687904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23975472 15687904 Polecamy do wynajęcia lokale biurowo-usługowe położone w ścisłym centrum Białegostoku. Powierzchnia lokali: od 30 do 300m2. Piętro: I-II. Wykończenie: na podłogach gres szkliwiony, ściany malowane, klimatyzacja w pomieszczeniach. Łazienki dostępne na...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (69 zł/m2)

11
-
36 m2
2006
15896999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy pokoje, garaż, winda 27992417 15896999 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia stylowe, 3-pokojowe mieszkanie klasy PREMIUM powierzchnia 54 m2 o wysokim stand...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 300 PLN (61 zł/m2)

3
1
54 m2
2023
15897000 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
*** HALA MAGAZYNOWA *** POWIERZCHNIA 300 m2 *** 27992419 15897000 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Funkcjonalna hala magazynowo-produkcyjna z posadzką niepylną - Białystok, os. WygodaProponuj...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

8 100 PLN (27 zł/m2)

11
-
300 m2
2000
15889969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27865357 15889969 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 49 m² Białystok, os. Wysoki Stoczek, ul. Wysoki Stoczek 15 Do wynajęcia w dobrym standardzie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m² , zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek w Białym...

Białystok (Wysoki stoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
-
49 m2
1989
15896309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27976380 15896309 Mieszkanie przy Komisji Edukacji Narodowej, położone na parterze, po termomodernizacji.Posiada powierzchnię 48,3 m2 i jest wyposażone w meble i sprzęty AGD, posiada balkon.Jest dwupokojowe, słoneczne, dwustronne i posiada oddzielną kuchnię.Bezpłatne ...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (42 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15851580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie trzypokojowe w Centrum 27012833 15851580 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - przy ulicy Sł...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 100 PLN (34 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15851204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjne mieszkanie na wynajem. Centrum. 27012631 15851204 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nie możesz być bliżej Centrum niż tu! Odkryj wspaniały apartament na wynajem w Białymstoku. ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (51 zł/m2)

2
1
39 m2
1951
15888335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Magazyn z windą towarową 490 m2 27809955 15888335 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia powierzchnia magazynowa, zlokalizowana na I piętrze budynku z windą towarową. M...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 258 PLN (19 zł/m2)

6
-
487 m2
1970
15859589 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnie usługowo biurowe w centrum 27170749 15859589 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokale w Centrum Białegostoku, kamienica usługowa.POWIERZCHNIE DO WYNAJĘCIA: -1...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 450 PLN (35 zł/m2)

2
-
70 m2
-