• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na wynajem Podlaskie

Znalezionych ofert: 71

15891178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27890413 15891178 Polecamy mieszkanie do wynajęcia na osiedlu Antoniuk w Białymstoku. Nieruchomość dwupokojowa o powierzchni 42m2. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Rozkład lokalu to dwa oddzielne pokoje, kuchnia, garderoba, łazienka z wc oraz przedpokój. ...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 PLN (36 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15890208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27875796 15890208 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 43 m kw, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Wasilków, 10 km od Białegostoku, ok.20 min jazdy sa...

Wasilków (Podlaskie, gm. Wasilków)

1 650 PLN (38 zł/m2)

2
1
43 m2
1997
15890449 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27877451 15890449 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 25 m kw, położonego na VI piętrze w X piętrowym bloku Apartamenty Jagiellońskie Lokalizacja mieszkania:Mieszkanie przy ulicy Jurowieckiej 15 w Białymstoku jest położone w ścisły...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 850 PLN (74 zł/m2)

1
1
25 m2
2021
15889875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie w centrum 3-pokojowe 27862747 15889875 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na wynajem wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone w samym s...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 300 PLN (42 zł/m2)

3
1
55 m2
1970
15889157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulna kawalerka w centrum. 27845623 15889157 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulna kawalerka z dużym balkonem w centrum - ul. SukiennaOferuję na wynajem funkcjonalne...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 300 PLN (57 zł/m2)

1
1
23 m2
1970
15889156 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka na wynajem Białystok, Nowe Miasto 27845622 15889156 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulna kawalerka 18 m² przy ulicy Wiejskiej - idealna dla studenta lub singlaOferuję na w...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 350 PLN (75 zł/m2)

1
1
18 m2
1980
15885210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Malutka kawalerka przy Politechnice 27719743 15885210 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia malutka kawalerka tuż przy Politechnice Białostockiej.Szukasz przyjemnej i funk...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 100 PLN (92 zł/m2)

1
1
12 m2
1980
15888336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mała kawalerka w centrum 27809956 15888336 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na wynajem kawalerka w centrum Białegostoku. 20m2. Cicha i spokojna okolica. W pełni wyposaż...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 450 PLN (73 zł/m2)

1
1
20 m2
1960
15407905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe ul. Konopnickiej 17865388 15407905 Oferujemy do wynajęcia  dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Marii Konopnickiej na osiedlu Mickiewicza. Lokal znajduj się na parterze 4-piętrowego bloku w dobudowanej, nowszej części bloku i posiada duży balkon z widokiem na zieleń....

Białystok (Mickiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 800 PLN (41 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15759842 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kijowska 12 – Butikowa Kamienica w sercu miasta 25345894 15759842 Szukasz miejsca, które łączy prestiż, komfort i design na najwyższym poziomie?To mieszkanie na wynajem przy ulicy Kijowskiej 12 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.Ścisłe centrum, a jednocześnie pełnia spokoju - tuż obok Opery i Filharm...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 950 PLN (65 zł/m2)

1
1
30 m2
2025
15854282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mikro kawalerka na Piasta 27072741 15854282 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia malutka kawalerka na osiedlu Piasta w Białymstoku. Blisko Uniwersytetu Medyczne...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 250 PLN (96 zł/m2)

1
1
13 m2
1980
15861244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mikro kawalerka na Wyszyńskiego 27199641 15861244 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 16 m² na osiedlu Przydworcowym w B...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 350 PLN (84 zł/m2)

1
1
16 m2
1990