• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na wynajem Podlaskie

Znalezionych ofert: 263

15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
12125864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 83641 12125864 Oferujemy na wynajem budynek przemysłowo-produkcyjny zlokalizowany w Dąbrowie Białostockiej, przy ulicy Tysiąclecia Państwa Polskiego. Nieruchomość, której powierzchnia całkowita wynosi 797 m², to doskonała propozycja dla inwestorów szukających przes...

Dąbrowa Białostocka (Podlaskie, gm. Dąbrowa Białostocka)

5 000 PLN (6 zł/m2)

11
-
851 m2
1970
13036144 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1343347 13036144 Polecamy do wynajęcia lokale biurowo-usługowe położone w ścisłym centrum Białegostoku. Powierzchnia lokali: od 30 do 300m2. Piętro: I-II. Wykończenie: na podłogach gres szkliwiony, ściany malowane, klimatyzacja w pomieszczeniach. Łazienki dostępne na...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

4 200 PLN (70 zł/m2)

11
-
60 m2
2006
15703717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24252054 15703717 Zamieszkaj w centrum Białegostoku - Twoje nowe mieszkanie czeka! Mieszkanie wynajmowane jest w trybie najmu okazjonalnego - minimalny okres najmu 1 rok. Zapraszamy do wynajmu 2-pokojowego mieszkania przy ul. Proletariackiej w Bi...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 PLN (31 zł/m2)

2
-
49 m2
1962
15687904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23975472 15687904 Polecamy do wynajęcia lokale biurowo-usługowe położone w ścisłym centrum Białegostoku. Powierzchnia lokali: od 30 do 300m2. Piętro: I-II. Wykończenie: na podłogach gres szkliwiony, ściany malowane, klimatyzacja w pomieszczeniach. Łazienki dostępne na...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (69 zł/m2)

11
-
36 m2
2006
15896999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy pokoje, garaż, winda 27992417 15896999 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia stylowe, 3-pokojowe mieszkanie klasy PREMIUM powierzchnia 54 m2 o wysokim stand...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 300 PLN (61 zł/m2)

3
1
54 m2
2023
15897000 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
*** HALA MAGAZYNOWA *** POWIERZCHNIA 300 m2 *** 27992419 15897000 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Funkcjonalna hala magazynowo-produkcyjna z posadzką niepylną - Białystok, os. WygodaProponuj...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

8 100 PLN (27 zł/m2)

11
-
300 m2
2000
15836850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal po remoncie, idealny na włoską restaurację 26722469 15836850 Do wynajęcia lokal wolnostojący 100 m2, Zambrów.Po remoncie, duże witryny od strony ruchliwej ulicy, dostosowany pod usługi gastronomiczne, zainstalowana klimatyzacja. Idealny na kawiarnię, restaurację, pizzerię, itp.Cena: 5500 zł netto + media wg zu...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

5 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15006869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 6650355 15006869 Niezwykle atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Starych Kupiskach w województwie podlaskim, powiat łomżyński, gmina Łomża , na obrzeżach miasta Łomża. Obiekt do wykorzystania na dowolne cele, od biurowo - magazynowych po usługowo- produkcyjne...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

15 000 PLN (11 zł/m2)

11
-
1312 m2
1990
15889969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27865357 15889969 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - 49 m² Białystok, os. Wysoki Stoczek, ul. Wysoki Stoczek 15 Do wynajęcia w dobrym standardzie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m² , zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek w Białym...

Białystok (Wysoki stoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
-
49 m2
1989
15896309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27976380 15896309 Mieszkanie przy Komisji Edukacji Narodowej, położone na parterze, po termomodernizacji.Posiada powierzchnię 48,3 m2 i jest wyposażone w meble i sprzęty AGD, posiada balkon.Jest dwupokojowe, słoneczne, dwustronne i posiada oddzielną kuchnię.Bezpłatne ...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (42 zł/m2)

2
1
48 m2
-