• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 749

15848599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26944943 15848599 TYLKO U NAS - gotowy biznes, który zaczyna zarabiać dla Ciebie od pierwszego dnia! Kameralny salon fryzjerski na osiedlu Piasta usytuowany na I piętrze w handlowcu MIESZKO w Białymstoku czeka, aż przejmiesz klucze i zaczniesz działa...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

138 000 PLN (6 900 zł/m2)

11
-
20 m2
1993
15631120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22865570 15631120 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM - SOBOLEWO, GM. GRABÓWKA Nieruchomość oferuje szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych - od komfortowego domu z funkcją prowadzenia działalności, po kompleks usługowy czy budynki na wyn...

Sobolewo (Podlaskie, gm. Supraśl)

1 580 000 PLN (5 918 zł/m2)

11
-
267 m2
1994
15390945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17503690 15390945 T woje marzenie o idealnym domu może zacząć się właśnie tutaj! Marzysz o własnym kawałku ziemi blisko natury, a jednocześnie niedaleko miasta? Mamy dla Ciebie idealną propozycję - działka o powierzchni 1523 m&...

Ciasne (Podlaskie, gm. Supraśl)

274 000 PLN

-
-
1523 m2
-
15884157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27695860 15884157 Zapraszamy do wsi Baciuty Kolonia - prężnie rozwijającej się miejscowości, gdzie w ostatnim czasie powsta ło wiele nowych domów jednorodzinnych! Proponujemy do sprzedaż...

Baciuty-Kolonia (Podlaskie, gm. Turośń Kościelna)

202 000 PLN

-
-
1833 m2
-
15703717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24252054 15703717 Zamieszkaj w centrum Białegostoku - Twoje nowe mieszkanie czeka! Mieszkanie wynajmowane jest w trybie najmu okazjonalnego - minimalny okres najmu 1 rok. Zapraszamy do wynajmu 2-pokojowego mieszkania przy ul. Proletariackiej w Bi...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 PLN (31 zł/m2)

2
-
49 m2
1962
15684019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23902091 15684019 TYLKO U NAS! Zamieszkaj w miejscu, gdzie przyroda i cywilizacja spotykają się w jednym, wyjątkowym punkcie. Oferujemy Ci działkę o powierzchni 792 m² (ok. 20x40 m), położoną bezpośrednio przy głównej drodze w Supraślu - malowniczym uzdrowis...

Supraśl (Supraśl) (Podlaskie, gm. Supraśl)

280 000 PLN

-
-
792 m2
-
15631119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22865569 15631119 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM - SOBOLEWO, GM. GRABÓWKA Nieruchomość oferuje szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych - od komfortowego domu z funkcją prowadzenia działalności, po kompleks usługowy czy budynki na wyn...

Sobolewo (Podlaskie, gm. Supraśl)

1 580 000 PLN (5 918 zł/m2)

8
-
267 m2
1994
15687904 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23975472 15687904 Polecamy do wynajęcia lokale biurowo-usługowe położone w ścisłym centrum Białegostoku. Powierzchnia lokali: od 30 do 300m2. Piętro: I-II. Wykończenie: na podłogach gres szkliwiony, ściany malowane, klimatyzacja w pomieszczeniach. Łazienki dostępne na...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 500 PLN (69 zł/m2)

11
-
36 m2
2006
15897001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wśród natury – jezioro, cisza i przestrzeń 27992420 15897001 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom blisko jeziora - spokojna okolica, Głuszyn, woj. podlaskieNa sprzedaż komfortowy dom jed...

Głuszyn (Podlaskie, gm. Krasnopol)

475 000 PLN (2 013 zł/m2)

4
1
236 m2
2004
15896999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy pokoje, garaż, winda 27992417 15896999 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia stylowe, 3-pokojowe mieszkanie klasy PREMIUM powierzchnia 54 m2 o wysokim stand...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 300 PLN (61 zł/m2)

3
1
54 m2
2023
15897000 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
*** HALA MAGAZYNOWA *** POWIERZCHNIA 300 m2 *** 27992419 15897000 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Funkcjonalna hala magazynowo-produkcyjna z posadzką niepylną - Białystok, os. WygodaProponuj...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

8 100 PLN (27 zł/m2)

11
-
300 m2
2000
15823261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26620120 15823261 Wyjątkowa działka budowlana w Sobolewie – Twoje miejsce na dom lub biznes! Marzysz o idealnym miejscu pod budowę domu lub inwestycję? Prezentujemy w pełni uzbrojoną działkę w Gminie Supraśl, zaledwie kilka minut od Białegostoku! Dlaczego ta działka...

Sobolewo (Podlaskie, gm. Supraśl)

369 000 PLN

-
-
946 m2
-