• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 750

15885059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716131 15885059 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 45,20 m², położonego w malowniczym Supraślu jednym z najbardziej urokliwych uzdrowisk północno-wschodniej Polski. To miejsce, gdzie natura spo...

Supraśl (Podlaskie, gm. Supraśl)

350 000 PLN (7 778 zł/m2)

2
1
45 m2
1985
15876157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532331 15876157 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60,29 m², zlokalizowanego przy ul. Powstania Styczniowego w Choroszczy. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnym otoc...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

483 000 PLN (8 050 zł/m2)

3
1
60 m2
1978
15846778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26893298 15846778 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,65 m², położonego w spokojnej i zielonej części miasta Czarna Białostocka przy ul. Sienkiewicza.Mieszkanie usytuowane jest na parterze w kam...

Czarna Białostocka (Podlaskie, gm. Czarna Białostocka)

405 000 PLN (6 639 zł/m2)

2
1
61 m2
2011
15721488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Nowy Świat 47m2, 2 lub 3 pokoje do remontu 24605306 15721488 REZERWACJA  - Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Nowy Świat.Mieszkanie o powierzchni 47,37 m2 znajduje się w niskiej kamienicy z cegły, po termomodernizacji z odnowioną klatką schodową i elewacją, jest położone na 2 piętrz...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

390 000 PLN (8 298 zł/m2)

2
1
47 m2
1965
15896015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bielsk Podlaski Mickiewicza 27965290 15896015 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowoczesne mieszkanie w Bielsku Podlaskim - komfort, lokalizacja i spokój życiaNa sprzedaż w...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

260 000 PLN (8 125 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15896124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27970538 15896124 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,27 m² położone w Hajnówce przy ul. 3 Maja. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1987 roku i wyróżnia się funkcjonalnym, rozkładowym układem pomieszczeń, dużym salonem 24,4 m²...

Hajnówka (Podlaskie, gm. Hajnówka)

360 000 PLN (5 973 zł/m2)

3
1
60.27 m2
1987
15896014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum | 3 pokoje | oddzielna kuchnia 27965287 15896014 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zadbane 3 pokoje w centrum Białegostoku - idealne do zamieszkania lub pod wynajem.Na sprzeda...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

547 945 PLN (10 147 zł/m2)

3
-
54 m2
1974
15875063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525247 15875063 Wyjątkowy dom jednorodzinny – gotowy do zamieszkania od zaraz, bez dodatkowych kosztów. Szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia z ciszą i bliskością natury, a jednocześnie zapewnia szybki dojazd do miasta? Ten wykończony dom w Giełczyn...

Giełczyn (Podlaskie, gm. Łomża)

1 360 000 PLN (7 632 zł/m2)

4
1
178.2 m2
2008
15888992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27838340 15888992 Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Mikołajki, o powierzchni 1000 m².Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasów, pól oraz nowo powstającej zabudowy mieszkaniowej. To m...

Mikołajki (Podlaskie, gm. Łomża)

99 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15889171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845739 15889171 Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Mikołajki, o powierzchni 1000 m².Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasów, pól oraz nowo powstającej zabudowy mieszkaniowej. To m...

Mikołajki (Podlaskie, gm. Łomża)

99 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15896114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Inwestycyjne Białystok 27968838 15896114 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Inwestycyjny hit przy Politechnice Białostockiej - 5 pokoi na Nowym Mieście!Na sprzedaż wyją...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

640 000 PLN (7 805 zł/m2)

5
1
82 m2
1995
15896113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana-Mała Huta 27968839 15896113 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z domkiem letniskowym - Mała Huta, okolice Suwałk.N...

Mała Huta (Podlaskie, gm. Suwałki)

210 000 PLN

-
-
936 m2
-