• Nieruchomości woj. Podlaskie

Działka rekreacyjna

  • Pokoje-
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 1614m2
  • Rodzaj Działka rekreacyjna
  • Cena 150 000 PLN
  • MiastoSiemiatycze
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1614 m², położona w spokojnej uroczej i malowniczej
miejscowości Wólka Nadbużna (gmina Siemiatycze, powiat siemiatycki, województwo podlaskie),
zlokalizowana na wysokiej skarpie rzeki Bug (poza strefą zalewową). Odległość w linii prostej od rzeki
100 m.
Prąd doprowadzony do działki ! Działka leży w Naturze 2000 oraz obszarze Chronionego Krajobrazu
Dolina Bugu ;. Wykonano mapę do celów projektowych
Lokalizacja i przeznaczenie:
- Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – 3UT Tereny turystyczno-
wypoczynkowe -zgodnie z planem „ tereny projektowanych urządzeń turystyczno-wypoczynkowych,
a w tym hotele, pensjonaty, zabudowa letniskowa, camping, pola namiotowe „ Idealna pod domek
letniskowy, rekreację lub inwestycję
W pobliżu ośrodek wypoczynkowy Pod Sosną z barem i basenem zewnętrznym. W sezonie miejsce
gdzie można zjeść i skorzystać z atrakcji dla dzieci (park liniowy). Nie daleko również kompleks
wypoczynkowy Eternite . W okolicy Przyrodnicze ścieżki edukacyjne i wiele innych atrakcji. Lasy
bogate w grzyby.
Znakomita lokalizacja to również niewielka odległość do nowego Centrum handlowego w
Siemiatyczach (Topaz, Mrówka, Acion itd.) – 8 minut autem, Biedronka 9km (11 minut) Lidl 13 minut.
Apteka 10 minut, Stacja Shell 8 minut . Najbliższy sklep spożywczy 7 minut pieszo w Wólce
Nadbużnej.
Odległość do większych miast:
Warszawa 160km ok 2h 10 minut, Siedlce 55km ok 1h, Sokołów Podlaski 54km ok 1h, Drochiczyn 20
minut,
Parametry działki:
- Powierzchnia: 1614 m²
- Nr geodezyjny działki: 376/12 obręb 0047 nazwa obrębu Wólka Nadbużna https://siemiatycze.e-
mapa.net?userview=132
- Wymiary: ok. 25 m od drogi na 92 m (kształt zbliżony do prostokąta/rąbu )
- Teren o ciekawym ukształtowaniu częściowo zadrzewiony
- Prąd w drodze skrzynka przy wejściu na działkę.
- W sąsiedztwie ładna inwestycja wypoczynkowa, rozbudowa drogi dojazdowej wykarczowany
dojazd.
Atuty lokalizacji:
- Bliskość rzeki Bug – idealne miejsce dla miłośników natury, wędkarstwa, kajakarstwa i spacerów
- Czyste powietrze, piękne krajobrazy, cisza i spokój
- Do Siemiatycz tylko 9 km, a do turystycznego Mielnika – 20 km
- Dobry dojazd do miasta – sklepy, szkoły, usługi, stacja PKP w zasięgu kilku minut jazdy
Telefon: XXXXX625 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15886499
  • Data publikacji: 5 maja 2026 13:37 (7 dni temu)

Mapa

Podlaskie, Siemiatycze, Siemiatycze ,
Artur Cieciera

Artur Cieciera

+48XXXXXX625
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Działka rekreacyjna na sprzedaż - Siemiatycze, Siemiatycze

nieruchomosci-podlaskie-24.pl / 15886499

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

150 000 PLN

93 zł/m2
Siemiatycze (Siemiatycze) (Podlaskie, gm. Siemiatycze)

Artur Cieciera

+48665150625

Główne cechy:

  • Powierzchnia 1614m2

Opis - Działka Rekreacyjna

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
100 m.
Dolina Bugu ;. Wykonano mapę do celów projektowych