• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 487

15889876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Białystok 27862748 15889876 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, zlokalizowane na cenionym osie...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

530 000 PLN (8 689 zł/m2)

4
1
61 m2
1973
15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (8 317 zł/m2)

4
-
60 m2
1977
15871772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27475050 15871772 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem potencjał aranżacyjny PrzeroślPrzedmiotem sprzedaży jest przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,6 m² (72,45 m² powierzchni całkowitej), usytuowane w spokojnej, zielonej części miejsco...

Przerośl (Podlaskie, gm. Przerośl)

180 000 PLN (2 951 zł/m2)

3
1
61 m2
1992
15889845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862439 15889845 2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia! Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania, które będzie idealne na start, dobra inwestycja pod...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

398 000 PLN (10 757 zł/m2)

2
-
37 m2
1961
15857914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie z balkonem, Centrum 27135073 15857914 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania blisko Centrum  do którego wejdziesz z samymi walizkami? A może celujesz ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

575 000 PLN (8 984 zł/m2)

3
2
64 m2
1960
15851215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oddzielne pokoje, kuchnia, balkon 27012719 15851215 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu na sprzedaż jasne, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powier...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

539 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15865372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Piasta | po remoncie | dwustronne 27295828 15865372 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,3 m², położone na osiedlu Piasta...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

559 000 PLN (9 475 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15868210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie Nowe Miasto, garaż 27369308 15868210 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się ofertą 3-pokojowego mieszkania na Nowym Mieście - łączącego  sol...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

659 000 PLN (10 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1997
15868048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27363788 15868048 Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem, Łomża, ul. Rycerska.To mieszkanie to propozycja dla osób, które szukają wygody, funkcjonalnego układu i przestrzeni dopasowanej do codziennego życia.Na sprzedaż zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,48 m...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

369 000 PLN (7 611 zł/m2)

2
1
48.48 m2
-
15721488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Nowy Świat 47m2, 2 lub 3 pokoje do remontu 24605306 15721488 REZERWACJA  - Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Nowy Świat.Mieszkanie o powierzchni 47,37 m2 znajduje się w niskiej kamienicy z cegły, po termomodernizacji z odnowioną klatką schodową i elewacją, jest położone na 2 piętrz...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

390 000 PLN (8 298 zł/m2)

2
1
47 m2
1965
15859871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w ścisłym centrum - ul Kalinowskiego 27177832 15859871 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kalinowskiego to jedna z tych rzadkich ofert, w których loka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

429 000 PLN (9 326 zł/m2)

2
1
46 m2
1956
15872465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27494213 15872465 Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem, Łomża, ul. RycerskaTo mieszkanie to propozycja dla osób, które cenią wygodę, funkcjonalny układ i przestrzeń dopasowaną do codziennego życia.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,42 m², położone na 2...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

359 000 PLN (7 414 zł/m2)

2
1
48.42 m2
-