• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 283

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15866116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa nieruchomość z widokiem na naturę 27312049 15866116 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Urokliwe siedlisko na sprzedaż - Olszanka, gm. Rutka-Tartak (Podlaskie)Powierzchnia działki:...

Olszanka (Podlaskie, gm. Rutka-Tartak)

1 500 000 PLN (3 750 zł/m2)

10
-
400 m2
1980
15893543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna | ul. Zabłudowska | 1.1 U, MN 27913728 15893543 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 994 m² zabudowana domem jednorodzinnym i budynkami gospodarczymi, położona w Białymstoku przy ul. Zabłudowskiej 9.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (oz...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

790 000 PLN (795 zł/m2)

2
-
994 m2
1955
15897731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28009450 15897731 Szukasz domu z dużą działką, solidnym zapleczem gospodarczym i spokojną lokalizacją, ale bez rezygnacji z wygodnego dojazdu do miasta? Ta nieruchomość w miejscowości Milewo, gm. Łomża, to propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, funkcjonalność i ...

Milewo (Podlaskie, gm. Łomża)

690 000 PLN (2 594 zł/m2)

6
2
266 m2
1986
15859798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek 40 m² z tarasem, Nowa Łuka, cisza i zieleń 27175703 15859798 Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od miasta i mieć własną przestrzeń blisko natury? Ta działka zabudowana domem letniskowym w Nowej Łuce to propozycja dla osób, które chcą mieć gotowe miejsce do wypoczynku bez konieczności remontów. Sprawdzi się...

Nowa Łuka (Podlaskie, gm. Narewka)

275 000 PLN (6 875 zł/m2)

2
1
40 m2
2015
15780937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25816530 15780937 Posiadłość z duszą pod Augustowem to natura i spokój, którego nie da się opisać słowami Czasem miejsce potrafi zatrzymać człowieka. Nie przez przepych, lecz przez spokój, przestrzeń i światło, któr...

Pruska Mała (Podlaskie, gm. Augustów)

2 490 000 PLN (7 545 zł/m2)

10
4
330 m2
2005
15871790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Energooszczędny Dom 300m od jeziora Giby-Suwalszcz 27475086 15871790 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronny, nowoczesny i niezwykle klimatyczny dom jednorodzinny położony w mal...

Giby (Podlaskie, gm. Giby)

1 649 000 PLN (7 852 zł/m2)

6
4
210 m2
2000
15864056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Przejma PRZY JEZIORZE k. Suwałk NOWA CENA 27263999 15864056 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy Dom nad Jeziorem Szelment Wielki - Komfort i Natura w Jednym.Lokalizacja: Przejma ...

Przejma Wielka (Podlaskie, gm. Szypliszki)

760 000 PLN (1 094 zł/m2)

4
2
695 m2
2025
15859633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Sejnach do wykończenia z działką 27173960 15859633 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom bliźniak - Sejny, ul. Cisowa.Budynek typu bliźniak, składający się z dwóch n...

Sejny (Podlaskie, gm. Sejny)

179 000 PLN (1 492 zł/m2)

5
2
120 m2
1975
15851238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Raczkach dla 2 rodzin 27012712 15851238 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Rezydencja klasy PREMIUM w Raczkach Dom dla wymagających Przestrzeń, komfort i nowoczesna ...

Raczki (Podlaskie, gm. Raczki)

1 900 000 PLN (4 185 zł/m2)

8
2
454 m2
2016
15851560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z działką przy jeziorze k. Suwałk NOWA CENA! 27012931 15851560 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż urokliwy, solidnie wykonany domek letniskowy z działką nad jeziorem Garbaś. Cena...

Matłak (Podlaskie, gm. Bakałarzewo)

900 000 PLN (618 zł/m2)

4
2
1456 m2
1981
15851406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z potencjałem gm. Bakałarzewo 27012884 15851406 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż dom z duszą i potencjałem dla nowego nabywcy w miejscowości Nowa Kamionk...

Nowa Kamionka (Podlaskie, gm. Bakałarzewo)

490 000 PLN (61 zł/m2)

3
1
8056 m2
1990