• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 280

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15667138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23593109 15667138 Wyszonki - Klukówek. Idealna cisza, spokój, sielankowy, niezwykły klimat PodlasiaDrewniany dom całoroczny z 1945r ( ocieplony wełną mineralną ) o powierzchni ok 87m ( parter i piętro ) Działka 2960m .Piec kaflowy. Woda z termy elektrycznejMurowany b...

Wyszonki-Klukówek (Podlaskie, gm. Klukowo)

350 000 PLN (2 917 zł/m2)

3
1
120 m2
1945
15890463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27877474 15890463 Na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Tarnowskiej w dzielnicy Wygoda.Zaletą budynku jest zaaranżowanie w podpiwniczeniu powierzchni z odrębnym wejściem z zewnątrz, którą można wykorzystać pod kątem działalności lub niezależnego mieszkania.Rozkład:Pod...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 249 000 PLN (5 677 zł/m2)

4
2
220 m2
1995
15890464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27877473 15890464 Polecamy dom wolnostojący, zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w Kolnie, przy ul. Armii Krajowej. Dom z lat 80-tych., o pow. całkowitej 182 m2 i użytkowej 119 m2, położony na działce o areale 445m2 - może funkcjonować jako dwa niezależne ...

Kolno (Podlaskie, gm. Kolno)

729 000 PLN (3 988 zł/m2)

4
2
182.8 m2
1987
15851260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Posiadłość 2500m2 | Zadbany Dom z Lasem 27012589 15851260 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Dojlidach Górnych na ulicy Daliowej Dom wybudowany w...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 099 000 PLN (11 285 zł/m2)

6
2
186 m2
2002
15851547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom pod inwestycje w Ogrodniczkach. 27012841 15851547 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu dom położony w miejscowości Ogrodniczki. Nieruchomość ma powierzchnię p...

Ogrodniczki (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

850 000 PLN (1 304 zł/m2)

9
-
652 m2
1995
15889778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27861244 15889778 Polecamy nieruchomość w miejscowości Grabówka. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej(segment środkowy) o powierzchni 123,31m2. Nieruchomość w stanie deweloperskim. Rozkład według projektu: PARTER: salon(13,2m2), jadalnia(9m2), kuchnia(4,8m2), sch...

Grabówka (Podlaskie, gm. Supraśl)

699 000 PLN (5 683 zł/m2)

11
-
123 m2
2026
15603237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22250949 15603237 Do sprzedaży siedlisko w miejscowości Karwowo (gm. Stawiski) 18 km od Łomży, łatwy dojazd droga asfaltową.Działka siedliskowa, zabudowana, o powierzchni 1.1819 ha.W skład zabudowań wchodzą:- dom wolnostojący, dwukondygnacyjny, o pow. 200 m2, po remon...

Karwowo (Podlaskie, gm. Stawiski)

870 000 PLN (4 350 zł/m2)

5
2
200 m2
1978
15851380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Suwałkach NOWA CENA 27012644 15851380 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny wolnostojący położony w spokojnej i zielonej częś...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

660 000 PLN (6 111 zł/m2)

5
2
108 m2
1970
15844115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26821402 15844115 Polecamy do sprzedaży murowany dom o powierzchni ok. 68 m2 we wsi Nowosady nr 40 gm. Michałowo, pow. białostocki . Działka to 1700 m², na której znajdują się także budynki gospodarcze : drewniana stodoła i drewniany chlew. Rozkład pomieszczeń:...

Nowosady (Podlaskie, gm. Michałowo)

130 000 PLN (1 912 zł/m2)

3
1
68 m2
1960
15888104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek szkieletowy / Konstrukcja drewniana 27801991 15888104 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy nowoczesne konstrukcje drewniane do samodzielnego montażu lub realizacji pod klucz...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

27 999 PLN (583 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15851431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa bliźniaka, Narewka 27012802 15851431 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu połowę domu o powierzchni 55,01 m2. Dom do usytuowany na działce o powi...

Narewka (Podlaskie, gm. Narewka)

185 000 PLN (3 364 zł/m2)

3
1
55 m2
1930