• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 281

15864056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Przejma PRZY JEZIORZE k. Suwałk NOWA CENA 27263999 15864056 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy Dom nad Jeziorem Szelment Wielki - Komfort i Natura w Jednym.Lokalizacja: Przejma ...

Przejma Wielka (Podlaskie, gm. Szypliszki)

760 000 PLN (1 094 zł/m2)

4
2
695 m2
2025
15878067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący ekskluzywny Szczebra gm. Nowinka 27587891 15878067 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy dom wolnostojący z rozbudowaną strefą relaksu - Szczebra, gm. Nowinka powiat augus...

Szczebra (Podlaskie, gm. Nowinka)

2 250 000 PLN (10 714 zł/m2)

4
2
210 m2
2016
15888775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27825030 15888775 Dzień dobry.Siedlisko 1.25 ha we wsi Żołoćki gmina Boćki.Dom 180m2 w stanie surowym otwartym pobudowany w 2012 roku,woda doprowadzona, prąd nie,ale linia energetyczna jest w nie dalekiej odległości od siedliska .Na placu jest stodoła o powierzchni uż...

Żołoćki (Podlaskie, gm. Boćki)

320 000 PLN (1 778 zł/m2)

5
-
180 m2
2012
15888768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27824354 15888768 Polecamy dom o powierzchni 100,71 m2 na dwóch poziomach z przynależnym ogródkiem 58 m2 oraz miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej Al. Niepodległości. Dodatkowo dom posiada poddasze o powierzchni ok 15 m2. Nieruchomość w stanie do za...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

760 000 PLN (7 546 zł/m2)

4
1
100.71 m2
2022
15839025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26737571 15839025 RZEZERWACJA ! 22 C2Polecamy dom o powierzchni 100,71 m2 na dwóch poziomach z przynależnym ogródkiem 58 m2 oraz miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej 22 C2 Al. Niepodległości. Dodatkowo dom posiada poddasze o powierzchni ok 15 m2. N...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

760 000 PLN (7 546 zł/m2)

4
1
100.71 m2
2022
15834334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26707479 15834334 Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Korytki Leśne (kod pocztowy 18-413), w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i kontakt z naturą.Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni 332...

Korytki Leśne (Podlaskie, gm. Miastkowo)

449 000 PLN (8 315 zł/m2)

3
1
54 m2
2010
15868140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do zamieszkania od zaraz- Supraśl 27366451 15868140 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w malowniczym Supraślu, zaledwie 10 minut j...

Supraśl (Podlaskie, gm. Supraśl)

1 590 000 PLN (6 115 zł/m2)

5
2
260 m2
2006
15851533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy 129 m² z ogrodem | Augustów 27012998 15851533 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż ekskluzywny dom w zabudowie szeregowej Augustów, os. Borki. Przedstawiam ofertę...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

880 000 PLN (3 843 zł/m2)

6
3
229 m2
2015
15876826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 160 m² blisko jeziora i lasu 27556970 15876826 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony na nowo powstałym, kamera...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

888 000 PLN (5 550 zł/m2)

5
2
160 m2
2025
15851539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 135 m² | Duża działka | Augustów 27012784 15851539 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom z dużą działką w Augustowie 135 m² 1300 m² działki Gotowy do zamieszkaniaSzukasz domu...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

900 000 PLN (6 667 zł/m2)

5
3
135 m2
2009
15851537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużym ogrodem 27012770 15851537 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Komfortowy dom wolnostojący - Augustów, ul. Arnikowa Powierzchnia użytkowa: 155 m2. Powierzc...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

1 490 000 PLN (9 613 zł/m2)

6
1
155 m2
2003
15860910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27188873 15860910 Polecamy nieruchomość w miejscowości Klepacze tuż obok osiedla Starosielce w Białymstoku. Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z 2019 roku o powierzchni całkowitej 185m2. Dom został zbudowany z cegły ceramicznej, dach wykonano z blachodachówki, ...

Klepacze (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 249 000 PLN (6 751 zł/m2)

4
-
185 m2
2019