• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 89

15889816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27862349 15889816 Prezentujemy na sprzedaż lokal usługowy blisko centrum przy ul. Sienkiewicza 813.Obecnie jest tu prowadzona działalność gastronomiczna. Powierzchnia 32,80 m2. Wejście bezpośrednio z ulicy na poziom -1. Najważniejsze atuty nieruchomości: świetna lo...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

199 000 PLN (6 067 zł/m2)

1
-
32.8 m2
1993
15711527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 24405267 15711527 Dzień dobry, Sprzedam miejsce parkingowe nr 5 w nowoczesnym garażu podziemnym przyul. Gilewskiego 10 w Siemiatyczach. Najważniejsze informacje: - własność - akt notarialny ( zalożona ...

Siemiatycze (Podlaskie, gm. Siemiatycze)

33 000 PLN (2 063 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15562480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 21377898 15562480 Siedlisko o powierzchni 15 hektarów to malownicza posiadłość, położona w otoczeniu przyrody, która zachwyca swoim urokiem przez cały rok. Centralnym punktem siedliska jest niewielki, urokliwy dom o tradycyjnym charakterze, z dużą werandą, która stano...

Karczewo (Podlaskie, gm. Rajgród)

1 699 000 PLN (11 zł/m2)

11
-
150000 m2
-
14147562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2461788 14147562 Niezwykle atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Starych Kupiskach w województwie podlaskim, powiat łomżyński, gmina Łomża , na obrzeżach miasta Łomża. Obiekt do wykorzystania na dowolne cele, od biurowo - magazynowych po usługowo- produkcyjne...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

1 350 000 PLN (1 029 zł/m2)

11
-
1312 m2
1990
15888859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość Białystok 27830695 15888859 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Ogłoszenie poglądowe.Nieruchomość w Białymstoku. Budynek usługowy użyteczności publicznej. I...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 490 000 PLN (6 123 zł/m2)

12
-
1550 m2
2005
15851362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość Białystok 27012698 15851362 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Ogłoszenie poglądowe.Nieruchomość w Białymstoku. Budynek usługowy użyteczności publicznej. S...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

9 490 000 PLN (6 123 zł/m2)

12
-
1550 m2
2005
15514509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20225742 15514509 Nowa Inwestycja - ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji przy ul. Wiatrakowej w Białymstoku!To nowoczesny,...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

1 088 300 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
108.83 m2
2026
15823329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26612038 15823329 Atrakcyjna nieruchomość w Kurianach z potencjałem inwestycyjnym i mieszkalnym.Lokalizacja: Kuriany, gmina Zabłudów (cicha i malownicza okolica)Powierzchnia działki: 3137 m²Opis Nieruchomości:Na sprzedaż funkcjonalna działka zabudowana dwukondygnacyj...

Kuriany, Szosa Zabłudowska

1 299 000 PLN (3 331 zł/m2)

1
-
390 m2
2003
15830484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26674195 15830484 Biuro sprzedaży PÓŁNOC Nieruchomości Łomża prezentuje na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 152,4 m², usytuowany na parterze nowo powstającego budynku przy ul. Ogrodowej w Łomży. Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

1 341 120 PLN (8 800 zł/m2)

1
-
152.4 m2
2027
15867365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27344462 15867365 Do sprzedaży oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej 68.83 m2, składający się z wydzielonej sali operacyjnej i zaplecza., położonego w budynku przy ulicy Wierusza- Kowalskiego 17 w Suwałkach.Bezpośr...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

300 000 PLN (4 359 zł/m2)

1
-
68.83 m2
-
15887121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27777272 15887121 Lokalizacja: Topolany, gmina Michałowo, woj. podlaskieSiedlisko zlokalizowane jest ok. 9 km. od Michałowa i ok. 32 km. od Białegostoku.– Powierzchnia działki: 5842 m²Oferowane siedlisko składa się z 2 działek:a) działki o powierzchni 0,0842 ha (Br R ...

Topolany (Podlaskie, gm. Michałowo)

195 000 PLN (33 zł/m2)

1
-
5842 m2
-
15851269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna nieruchomość Białystok 27012660 15851269 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.NOWA NIŻSZA CENA !!Oferta sprzedaży nieruchomości w Białymstoku. Świetna lokalizacja, w obrę...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

6 900 000 PLN (4 989 zł/m2)

12
-
1383 m2
2010