• Nieruchomości woj. Podlaskie

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum

  • Pokoje3
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 56m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 414 400 PLN
  • MiastoAugustów
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Augustowa - ul. Młyńska, 56 m²

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w samym centrum Augustowa, przy ul. Młyńskiej 42. Idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję (wynajem).

Najważniejsze atuty nieruchomości:

-powierzchnia: 56 m²
-3 ustawne, jasne pokoje
-oddzielna kuchnia
-łazienka + osobne WC
- balkon
- meble w cenie mieszkania
-świetna lokalizacja - centrum miasta, blisko sklepów, szkół, usług i komunikacji

Opis mieszkania:

Mieszkanie jest bardzo dobrze rozplanowane - trzy niezależne pokoje zapewniają komfort i prywatność domownikom. Oddzielna kuchnia daje wygodę codziennego użytkowania, a osobna łazienka i WC to praktyczne rozwiązanie dla większej rodziny. Dodatkowym atutem jest balkon, idealny na poranną kawę lub chwilę relaksu.

W cenie pozostaje pełne umeblowanie.
Mieszkanie do odświeżenia ewentualnego remontu.

Lokalizacja:

Ul. Młyńska to jedna z najlepszych lokalizacji w Augustowie - wszystko w zasięgu spaceru: sklepy, punkty usługowe, szkoły, restauracje oraz tereny rekreacyjne.

? Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji!

Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich oczekiwań - skontaktuj się z nami. Pokażemy również inne oferty dopasowane do Twoich potrzeb, w tym takie, które nie są jeszcze publikowane. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15893779
  • Data publikacji: 16 maja 2026 12:37 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 3
  • Piętro: 3 / 3

Mapa

Podlaskie, Augustów ,
Klaudia Słomska

Klaudia Słomska

+48XXXXXX576
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż - Augustów

nieruchomosci-podlaskie-24.pl / 15893779

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

414 400 PLN

7 400 zł/m2
Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

Klaudia Słomska

+48577571576

Główne cechy:

  • Powierzchnia 56m2
  • Pokoje 3
  • Łazienki 1

Opis - Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum

Najważniejsze atuty nieruchomości:

-powierzchnia: 56 m²
-3 ustawne, jasne pokoje

W cenie pozostaje pełne umeblowanie.
Mieszkanie do odświeżenia ewentualnego remontu.

Lokalizacja:

? Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji!

Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich oczekiwań - skontaktuj się z nami. Pokażemy również inne oferty dopasowane do Twoich potrzeb, w tym takie, które nie są jeszcze publikowane.