• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 724

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15894400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Os. Słoneczny Stok, 3 pokoje, 63 m2, piękny widok 27941730 15894400 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², położone na 5 piętrze z windą w 11-piętrowym budynku po termomodernizacji, na popularnym osiedlu Słoneczny Stok, ul. Upalna 96.Mieszkanie jest do generalnego remontu, W skład mieszkania wchodzi...

Białystok (Słoneczny stok) (Podlaskie, gm. Białystok)

399 000 PLN (6 435 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15888378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - 46 m² 27811179 15888378 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - 46 m²Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojow...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

389 000 PLN (8 457 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15876806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy blisko jeziora – Serwy, gm. Płaska 27555632 15876806 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dwa domy blisko jeziora Serwy - Serwy, gm. PłaskaNa sprzedaż nieruchomość składająca się z d...

Serwy (Podlaskie, gm. Płaska)

1 980 000 PLN (11 379 zł/m2)

3
2
174 m2
2021
15893574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27915010 15893574 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1715 m² położona w Grabówce, w rejonie ul. Orzechowej i Leszczynowej, w niedużej odległości od ul. Białostockiej. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonym symbol...

Grabówka (Podlaskie, gm. Supraśl)

857 500 PLN

-
-
1715 m2
-
15871292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 3 pokoje Antoniukowska 27463915 15871292 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Są mieszkania, które od pierwszego kroku opowiadają swoją historię — i zostawiają przestrzeń...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

339 000 PLN (7 213 zł/m2)

3
1
47 m2
-
15891315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27894880 15891315 !!TYLKO U NAS!!Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,20m², położone przy ul. Przykoszarowej 23 w Łomży. To idealna propozycja dla rodzin, osób ceniących komfort codziennego życia oraz wszystkich, którzy szukają miejsca go...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

590 000 PLN (7 266 zł/m2)

4
1
81.2 m2
1991
15889008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27840319 15889008 Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić według własnego pomysłu? Ta oferta przy ul. Śniadeckiego w Łomży to idealne połączenie funkcjonalności, wygody i dużego potencjału aranżacyjnego. Mieszkanie o powierzchni 4...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

339 000 PLN (6 998 zł/m2)

2
1
48.44 m2
1984
15839178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26744295 15839178 !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!! Mieszkanie o powierzchni 45,96m², zlokalizowane w bloku przy ul. Dmowskiego 8 w Łomży.Opis mieszkania:Powierzchnia: 45,96m²Piętro: 2Liczba pokoi: 2Piwnica: takBalkon: takStan: do remontuMieszkanie do remontu: To mieszk...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

249 000 PLN (5 418 zł/m2)

2
1
45.96 m2
-
15457335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18998170 15457335 Jeżeli szukasz dużego, przestronnego domu z pięknie zagospodarowanym ogrodem ta oferta jest idealna dla Ciebie. Nieruchomość zlokalizowana jest z dala od miejskiego zgiełku, zapewniając swoim właścicielom spokój i komfort, a jednocześnie pozwalając s...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 890 000 PLN (7 875 zł/m2)

7
3
240 m2
2009