• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 750

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15777165 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Kawalerkę w Augustowie 25730777 15777165 Wynajmę kawalerkę 33m3, nowe, w pełni umeblowane, opłata 1900PLN miesięcznie obejmuje czynsz, dodatkowo płatne prąd i woda wg liczników....

Augustów, Waryńskiego

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
1
33 m2
2025
15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15861778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27211523 15861778 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji- przy ul. J. Waszyngtona na osiedlu Piaski. Lokal o łącznej powierzchni 59,80 m² usytuowany jest na piątym piętrze bloku mieszkalnego z windą, co znacząco ...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

518 000 PLN (8 780 zł/m2)

4
1
59 m2
1980
15897161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, ul.Jurowiecka, Apartamenty Jagiellońskie 27995948 15897161 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 35,52 m² położone na 7 piętrze nowoczesnego ...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

543 000 PLN (15 514 zł/m2)

2
1
35 m2
2023
15861493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Drewniany dom premium nad stawem | 1 ha | Sauna | 27207320 15861493 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.DREWNIANY DOM PREMIUM 1 HA DZIAŁKI SAUNA FOTOWOLTAIKA WIDOK NA STAW BUDA RUSKA GMINA K...

Buda Ruska (Podlaskie, gm. Krasnopol)

1 200 000 PLN (8 000 zł/m2)

4
1
150 m2
2008
15532262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 20642236 15532262 Na sprzedaż: Ośrodek Spokojnej Starości z prywatną plażą w malowniczych GibachZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w stanie surowym otwartym, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Giby, w województwie podlaskim....

Giby (Podlaskie, gm. Giby)

2 500 000 PLN (1 004 zł/m2)

11
-
2491 m2
2020
15877217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563257 15877217 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w ścisłym centrum miasta, przy ul. Jurowieckiej. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w niskim, kameralnym bloku z cegły, w pierwszej linii zabudowy – naprzeciw Apartamentów Jagiellońskich...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

540 000 PLN (10 485 zł/m2)

3
1
51.5 m2
1960
15897062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27993244 15897062 Polecamy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,31 m ² w zabudowie szeregowej, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu przy ul. Szumiących Traw . Budynek oddany do użytku w 2021 roku.Na powierzchnię mieszkania składa się:- salon z aneksem kuchennym 2...

Porosły (Podlaskie, gm. Choroszcz)

689 000 PLN (13 695 zł/m2)

2
-
50.31 m2
2021
15897095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27994903 15897095 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Nagórki-Jabłoń 14 – ofertę, która łączy komfort życia z realnym potencjałem inwestycyjnym.To miejsce stworzone dla osób, które szukają czegoś więcej niż zwykłego do...

Nagórki-Jabłoń (Podlaskie, gm. Zambrów)

890 000 PLN (8 900 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15897094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27994902 15897094 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom położony w Zambrowie przy ul. Łomżyńskiej 4C.Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 200 m² została posadowiona na działce o powierzchni 152 m² i znajduje się na spokojnym osiedlu z wygodnym do...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

590 000 PLN (2 950 zł/m2)

4
2
200 m2
-
15865564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27303599 15865564 Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w miejscowości Mały Płock przy ul. Ogrodowej 9A.Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 120 m² (powierzchnia zabudowy 128 m²), usytuowana na dużej działce o powierzchni 2591 m² z własnym stawem, w ...

Mały Płock (Podlaskie, gm. Mały Płock)

575 000 PLN (4 792 zł/m2)

3
1
120 m2
-