• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 750

15897080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27993751 15897080 Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedstawiamy wyjątkową, działkę w malowniczej Niewodnicy Kościelnej przy ul. PodleśnejEkologicznej To niepowtarzalna okazja, która sp...

Niewodnica Kościelna (Podlaskie, gm. Turośń Kościelna)

425 000 PLN

-
-
1106 m2
-
15897081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27993752 15897081 Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedstawiamy wyjątkową, działkę w malowniczej Niewodnicy Kościelnej przy ul. PodleśnejEkologicznej To niepowtarzalna okazja, która sp...

Niewodnica Kościelna (Podlaskie, gm. Turośń Kościelna)

428 000 PLN

-
-
1112 m2
-
15888768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27824354 15888768 REZERWACJA! E2Polecamy dom o powierzchni 100,71 m2 na dwóch poziomach z przynależnym ogródkiem 58 m2 oraz miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej Al. Niepodległości. Dodatkowo dom posiada poddasze o powierzchni ok 15 m2. Nieruchomość...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

760 000 PLN (7 546 zł/m2)

4
1
100.71 m2
2022
15896404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27979446 15896404 DZIAŁKA INWESTYCYJNA 0,5705 HA - BIAŁYSTOK, BACIECZKI (UL. TKACKA) Działka inwestycyjno-usługowa z potencjałem - ul. Tkacka Prezentuję ofertę sprzedaży działki o numerze ewidencyjnym 3752 , zlokalizowanej przy ulicy Tkackiej....

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 100 000 PLN

-
-
5705 m2
-
15896242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27974511 15896242 DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1,0180 HA - BIAŁYSTOK, BACIECZKI (UL. TKACKA) Na sprzedaż wyjątkowy grunt inwestycyjny z ogromnym potencjałem komercyjnym, objęty aktualnym MPZP. Idealna lokalizacja pod wielkopowierzchniowy obiekt handlowy ( powyżej 2000 m...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 200 000 PLN

-
-
10180 m2
-
14773629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 186823 14773629 Działka położona w centrum miejscowości Przerośl o powierzchni ~ 5,5 hektara. Na terenie działki 5 stawów rybnych. Doskonała lokalizacja :przy drodze publicznej, graniczy z jednej strony z Jeziorem Krzywym Filipowskim z drugiej z Jeziorem Kościelny...

Przerośl (Podlaskie, gm. Przerośl)

999 000 PLN

-
-
54373 m2
-
15823330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26614639 15823330 Wysoki standard, nowoczesny design i funkcjonalność, która zachwyca! Na sprzedaż oferujemy przepiękne, świeżo wykończone mieszkanie 47 m², położone na IV piętrze wysokiego bloku z wielkiej płyty. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, jak...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

485 000 PLN (10 319 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
12125864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 83641 12125864 Oferujemy na wynajem budynek przemysłowo-produkcyjny zlokalizowany w Dąbrowie Białostockiej, przy ulicy Tysiąclecia Państwa Polskiego. Nieruchomość, której powierzchnia całkowita wynosi 797 m², to doskonała propozycja dla inwestorów szukających przes...

Dąbrowa Białostocka (Podlaskie, gm. Dąbrowa Białostocka)

5 000 PLN (6 zł/m2)

11
-
851 m2
1970
15871790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Energooszczędny Dom 300m od jeziora Giby-Suwalszcz 27475086 15871790 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronny, nowoczesny i niezwykle klimatyczny dom jednorodzinny położony w mal...

Giby (Podlaskie, gm. Giby)

1 649 000 PLN (7 852 zł/m2)

6
4
210 m2
2000
15889845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862439 15889845 2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia! Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania, które będzie idealne na start, dobra inwestycja pod...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

398 000 PLN (10 757 zł/m2)

2
-
37 m2
1961
15884141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27695537 15884141 Z amieszkaj na pięknej działce położonej w Baciutach Kolonii, gm. Turośń Kościelna - miejscowości położonej pomiędzy miejscowościami Trypucie i Mińce - ...

Baciuty-Kolonia (Podlaskie, gm. Turośń Kościelna)

165 000 PLN

-
-
1503 m2
-
13036144 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1343347 13036144 Polecamy do wynajęcia lokale biurowo-usługowe położone w ścisłym centrum Białegostoku. Powierzchnia lokali: od 30 do 300m2. Piętro: I-II. Wykończenie: na podłogach gres szkliwiony, ściany malowane, klimatyzacja w pomieszczeniach. Łazienki dostępne na...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

4 200 PLN (70 zł/m2)

11
-
60 m2
2006