• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nowe Domy z rynku pierwotnego Podlaskie

Znalezionych ofert: 288

15727938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Środkowa szeregówka w Olmontach-wykończona 112m2! 24727925 15727938 Na sprzedaż środkowa szeregówka tylko w biurze In-Home Osiedle Międzylesie, Olmonty 112 m² + poddasze Zamieszkaj blisko natury, ale bez rezygnacji z miejskich wygód - oto Twoje miejsce na nowy rozdział życia!Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaż...

Olmonty (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

1 170 000 PLN (10 446 zł/m2)

4
2
112 m2
2024
15750888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25128507 15750888 Pozostał ostatni dom! OAZA SPOKOJU - Sowlany - blisko miasta - płaskie dachy! Sowlany to szybki dojazd do miasta oraz możliwość zamieszkania w otulinie Puszczy Knyszyńskiej. Zapraszamy do zakupu wolnostojących domów ze wszystkimi mediami w n...

Sowlany (Podlaskie, gm. Supraśl)

999 000 PLN (6 205 zł/m2)

6
2
161 m2
2026
15341973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 16288229 15341973 Polecamy dom o powierzchni 100,71 m2 na dwóch poziomach z przynależnym ogródkiem 58 m2 oraz miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej Al. Niepodległości. Dodatkowo dom posiada poddasze o powierzchni ok 15 m2. Nieruchomość w stanie devel...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

560 000 PLN (5 554 zł/m2)

4
1
100.82 m2
2022
15888019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27799808 15888019 Syndyk masy upadłości Tadeusza Karmiłowicza sygn. akt BI1BGUp-s1112026 – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza chętnych do składania ofert na zakup z wolnej ręki własności w: 1. nieruchomości gruntowej zabudowanej składają...

Przejma Wielka (Podlaskie, gm. Szypliszki)

303 549 PLN (3 731 zł/m2)

2
-
81.35 m2
2007
15851526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny segment - Starosielce, Białystok 27012950 15851526 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz komfortowego domu dla swojej rodziny w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ...

Białystok (Starosielce) (Podlaskie, gm. Białystok)

951 000 PLN (5 799 zł/m2)

5
2
164 m2
-
15878898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 190 m² w stanie surowym – duża działka 5000 m² 27602024 15878898 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym - Zelwa, spokojna okolica wśród natury. Oferuję ...

Zelwa (Podlaskie, gm. Giby)

890 000 PLN (4 684 zł/m2)

7
2
190 m2
2011
15830473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26674178 15830473 !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!! 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!! Przestrzeń z charakterem i dużym potencjałem – to właśnie oferuje ta kamienica przy ul. Dwornej w Łomży. Na sprzedaż 34 budynku o powierzchni użytkowej 166 m², położony na dział...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

999 000 PLN (3 996 zł/m2)

7
2
250 m2
-
15887145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27778903 15887145 Polecamy dwupiętrowy budynek mieszkalno-usługowy powierzchni całkowitej 440 m2 przy ul. Grodzieńskiej 6B w Sokółce. Obiekt został wzniesiony w zabudowie szeregowej (skrajny segment- cztery kondygnacje) w 2000 roku na działce o powierzchni 221 m2. D...

Sokółka (Podlaskie, gm. Sokółka)

1 100 000 PLN (2 500 zł/m2)

5
4
440 m2
2000
15851452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jaroszówka ,dom wolnostojący dla rodziny 27012948 15851452 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.***Dom z potencjałem - Jaroszówka Dla wymagających (do remontu) lub tych mniej (do odświeżen...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

749 000 PLN (2 548 zł/m2)

9
3
294 m2
1995
15851201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otulinie lasu blisko miasta 27012608 15851201 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom parterowy 5 km od Białegostoku 2000 m² działki 144 m² użytkowej Garaż dwustanowiskowy...

Łubniki (Podlaskie, gm. Zabłudów)

1 590 000 PLN (8 368 zł/m2)

5
1
190 m2
2014
15851348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący pod miastem 27012586 15851348 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Rodzinny dom w sercu natury - Skrybicze k. Białegostoku„Miejsce, w którym poranki pachną las...

Skrybicze (Podlaskie, gm. Zabłudów)

865 000 PLN (124 zł/m2)

5
-
6991 m2
2006
15881269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27626486 15881269 Na sprzedaż nieruchomość na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Polecamy dom wolnostojący typu słupek o powierzchni około 120m2. Nieruchomość w stanie do remontu. Rozkład domu: Piwnica: pomieszczenie gospodarcze, kotłowania, dwa pomieszczenia na op...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

640 000 PLN (5 203 zł/m2)

11
-
123 m2
1969