• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 486

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15861493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Drewniany dom premium nad stawem | 1 ha | Sauna | 27207320 15861493 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.DREWNIANY DOM PREMIUM 1 HA DZIAŁKI SAUNA FOTOWOLTAIKA WIDOK NA STAW BUDA RUSKA GMINA K...

Buda Ruska (Podlaskie, gm. Krasnopol)

1 200 000 PLN (8 000 zł/m2)

4
1
150 m2
2008
15532262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 20642236 15532262 Na sprzedaż: Ośrodek Spokojnej Starości z prywatną plażą w malowniczych GibachZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w stanie surowym otwartym, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Giby, w województwie podlaskim....

Giby (Podlaskie, gm. Giby)

2 500 000 PLN (1 004 zł/m2)

11
-
2491 m2
2020
15877217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563257 15877217 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w ścisłym centrum miasta, przy ul. Jurowieckiej. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w niskim, kameralnym bloku z cegły, w pierwszej linii zabudowy – naprzeciw Apartamentów Jagiellońskich...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

540 000 PLN (10 485 zł/m2)

3
1
51.5 m2
1960
15897062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27993244 15897062 Polecamy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,31 m ² w zabudowie szeregowej, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu przy ul. Szumiących Traw . Budynek oddany do użytku w 2021 roku.Na powierzchnię mieszkania składa się:- salon z aneksem kuchennym 2...

Porosły (Podlaskie, gm. Choroszcz)

689 000 PLN (13 695 zł/m2)

2
-
50.31 m2
2021
15897095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27994903 15897095 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Nagórki-Jabłoń 14 – ofertę, która łączy komfort życia z realnym potencjałem inwestycyjnym.To miejsce stworzone dla osób, które szukają czegoś więcej niż zwykłego do...

Nagórki-Jabłoń (Podlaskie, gm. Zambrów)

890 000 PLN (8 900 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15897094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27994902 15897094 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom położony w Zambrowie przy ul. Łomżyńskiej 4C.Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 200 m² została posadowiona na działce o powierzchni 152 m² i znajduje się na spokojnym osiedlu z wygodnym do...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

590 000 PLN (2 950 zł/m2)

4
2
200 m2
-
15865564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27303599 15865564 Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w miejscowości Mały Płock przy ul. Ogrodowej 9A.Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 120 m² (powierzchnia zabudowy 128 m²), usytuowana na dużej działce o powierzchni 2591 m² z własnym stawem, w ...

Mały Płock (Podlaskie, gm. Mały Płock)

575 000 PLN (4 792 zł/m2)

3
1
120 m2
-
15897080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27993751 15897080 Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedstawiamy wyjątkową, działkę w malowniczej Niewodnicy Kościelnej przy ul. PodleśnejEkologicznej To niepowtarzalna okazja, która sp...

Niewodnica Kościelna (Podlaskie, gm. Turośń Kościelna)

425 000 PLN

-
-
1106 m2
-
15897081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27993752 15897081 Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedstawiamy wyjątkową, działkę w malowniczej Niewodnicy Kościelnej przy ul. PodleśnejEkologicznej To niepowtarzalna okazja, która sp...

Niewodnica Kościelna (Podlaskie, gm. Turośń Kościelna)

428 000 PLN

-
-
1112 m2
-
15888768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27824354 15888768 REZERWACJA! E2Polecamy dom o powierzchni 100,71 m2 na dwóch poziomach z przynależnym ogródkiem 58 m2 oraz miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej Al. Niepodległości. Dodatkowo dom posiada poddasze o powierzchni ok 15 m2. Nieruchomość...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

760 000 PLN (7 546 zł/m2)

4
1
100.71 m2
2022
15896404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27979446 15896404 DZIAŁKA INWESTYCYJNA 0,5705 HA - BIAŁYSTOK, BACIECZKI (UL. TKACKA) Działka inwestycyjno-usługowa z potencjałem - ul. Tkacka Prezentuję ofertę sprzedaży działki o numerze ewidencyjnym 3752 , zlokalizowanej przy ulicy Tkackiej....

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 100 000 PLN

-
-
5705 m2
-