• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 487

15888768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27824354 15888768 REZERWACJA! E2Polecamy dom o powierzchni 100,71 m2 na dwóch poziomach z przynależnym ogródkiem 58 m2 oraz miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej Al. Niepodległości. Dodatkowo dom posiada poddasze o powierzchni ok 15 m2. Nieruchomość...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

760 000 PLN (7 546 zł/m2)

4
1
100.71 m2
2022
15896404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27979446 15896404 DZIAŁKA INWESTYCYJNA 0,5705 HA - BIAŁYSTOK, BACIECZKI (UL. TKACKA) Działka inwestycyjno-usługowa z potencjałem - ul. Tkacka Prezentuję ofertę sprzedaży działki o numerze ewidencyjnym 3752 , zlokalizowanej przy ulicy Tkackiej....

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 100 000 PLN

-
-
5705 m2
-
15896242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27974511 15896242 DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1,0180 HA - BIAŁYSTOK, BACIECZKI (UL. TKACKA) Na sprzedaż wyjątkowy grunt inwestycyjny z ogromnym potencjałem komercyjnym, objęty aktualnym MPZP. Idealna lokalizacja pod wielkopowierzchniowy obiekt handlowy ( powyżej 2000 m...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 200 000 PLN

-
-
10180 m2
-
14773629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 186823 14773629 Działka położona w centrum miejscowości Przerośl o powierzchni ~ 5,5 hektara. Na terenie działki 5 stawów rybnych. Doskonała lokalizacja :przy drodze publicznej, graniczy z jednej strony z Jeziorem Krzywym Filipowskim z drugiej z Jeziorem Kościelny...

Przerośl (Podlaskie, gm. Przerośl)

999 000 PLN

-
-
54373 m2
-
15823330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26614639 15823330 Wysoki standard, nowoczesny design i funkcjonalność, która zachwyca! Na sprzedaż oferujemy przepiękne, świeżo wykończone mieszkanie 47 m², położone na IV piętrze wysokiego bloku z wielkiej płyty. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, jak...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

485 000 PLN (10 319 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15871790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Energooszczędny Dom 300m od jeziora Giby-Suwalszcz 27475086 15871790 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronny, nowoczesny i niezwykle klimatyczny dom jednorodzinny położony w mal...

Giby (Podlaskie, gm. Giby)

1 649 000 PLN (7 852 zł/m2)

6
4
210 m2
2000
15889845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862439 15889845 2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia! Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania, które będzie idealne na start, dobra inwestycja pod...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

398 000 PLN (10 757 zł/m2)

2
-
37 m2
1961
15884141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27695537 15884141 Z amieszkaj na pięknej działce położonej w Baciutach Kolonii, gm. Turośń Kościelna - miejscowości położonej pomiędzy miejscowościami Trypucie i Mińce - ...

Baciuty-Kolonia (Podlaskie, gm. Turośń Kościelna)

165 000 PLN

-
-
1503 m2
-
15834827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26728277 15834827 Zacznij od przestrzeni, którą stworzysz po swojemu !!! 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, choć wymagające remontu, to z dużym potencjałem - ul. Antoniukowska, Białystok. Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w doskonałe...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

389 000 PLN (7 073 zł/m2)

3
-
55 m2
1968
15684052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23902357 15684052 Urokliwa działka w sercu przyrody - Nowodworce, ul.Stroma Oferujemy działkę o powierzchni 1149 m² w malowniczej miejscowości Nowodworce przy ul.Stromej, tuż przy granicy Białegostoku. Oznaczenie w ewidencji gruntów - LsVI (975 m...

Nowodworce (Podlaskie, gm. Wasilków)

99 000 PLN

-
-
1149 m2
-
15848599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26944943 15848599 TYLKO U NAS - gotowy biznes, który zaczyna zarabiać dla Ciebie od pierwszego dnia! Kameralny salon fryzjerski na osiedlu Piasta usytuowany na I piętrze w handlowcu MIESZKO w Białymstoku czeka, aż przejmiesz klucze i zaczniesz działa...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

138 000 PLN (6 900 zł/m2)

11
-
20 m2
1993
15631120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22865570 15631120 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM - SOBOLEWO, GM. GRABÓWKA Nieruchomość oferuje szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych - od komfortowego domu z funkcją prowadzenia działalności, po kompleks usługowy czy budynki na wyn...

Sobolewo (Podlaskie, gm. Supraśl)

1 580 000 PLN (5 918 zł/m2)

11
-
267 m2
1994