• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Augustów

Znalezionych ofert: 26

15851539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 135 m² | Duża działka | Augustów 27012784 15851539 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom z dużą działką w Augustowie 135 m² 1300 m² działki Gotowy do zamieszkaniaSzukasz domu...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

900 000 PLN (6 667 zł/m2)

5
3
135 m2
2009
15851537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużym ogrodem 27012770 15851537 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Komfortowy dom wolnostojący - Augustów, ul. Arnikowa Powierzchnia użytkowa: 155 m2. Powierzc...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

1 490 000 PLN (9 613 zł/m2)

6
1
155 m2
2003
15888151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27803583 15888151 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 40 m² .Jest zadbane, choć nosi zwyczajne ślady użytkowania.Pomimo niedużej powierzchni oferuje 2 pokoje, kuchnię, łazienkę i przedpokój. Dodatkowo zagospodarowany koryta...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

348 000 PLN (8 700 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15851274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z antresolą w Augustowie 40m2 27012700 15851274 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.MIESZKANIE 40 m² Z ANTRESOLĄ PARTER AUGUSTÓW BLISKO JEZIORNa sprzedaż mieszkanie o powier...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

320 000 PLN (8 000 zł/m2)

1
1
40 m2
-
15865082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zadbane 2-pokojowe mieszkanie obok basenu !!! 27284662 15865082 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż - funkcjonalne, dwustronne mieszkanie w świetnej lokalizacji przy basenie .Oferu...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

375 000 PLN (8 523 zł/m2)

2
1
44 m2
2001
15863448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pok. Augustów NISKI CZYNSZ 27248708 15863448 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.2 pokoje 44,5 m² 3 piętro balkon blisko centrum.Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierz...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

266 500 PLN (6 057 zł/m2)

2
1
44 m2
1975
15851233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3- pokojowe, 60,30 m 27012672 15851233 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,30 m² - centrum AugustowaNa sprzedaż przestronne i bard...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

419 000 PLN (6 348 zł/m2)

3
1
66 m2
1989
15851437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod inwestycję w Augustowie 27012844 15851437 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż - działka inwestycyjna w samym sercu Augustowa, przy ulicy Zarzecze - w bezpośre...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

1 490 000 PLN

-
-
1676 m2
-
15851244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w Augustowie idealna pod inwestycję 27012585 15851244 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż - działka inwestycyjna w strategicznej lokalizacji Augustów (ul. Zarzecze)Bezpoś...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

1 490 000 PLN

-
-
1164 m2
-
15851219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokoje Augustów 27012553 15851219 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż przytulne i ciepłe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w Augustowie.Powie...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

330 000 PLN (6 600 zł/m2)

2
1
50 m2
1968
15851569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny Apartament 112 m² z Tarasami i Widokiem 27012754 15851569 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Luksusowy Apartament z Panoramicznym Widokiem na Jezioro Białe - 112,21 m² Zapraszamy do świ...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

1 400 000 PLN (12 500 zł/m2)

4
2
112 m2
2023
15791405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25990285 15791405 W centrum Augustowa, przy ul. Kopernika 2B, znajduje się kamienica, która daje inwestorowi to, czego dziś brakuje na rynku: pełną dowolność w kreowaniu funkcji i stabilny potencjał dochodowy. Nieruchomość stoi na działce o powierzchni 323 m², z dostę...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

990 000 PLN (3 279 zł/m2)

4
-
301.88 m2
1960