• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Białystok Antoniuk

Znalezionych ofert: 28

15823325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26610008 15823325 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 51, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrak...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026
15823324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26621170 15823324 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 101, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatra...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026
15514509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20225742 15514509 Nowa Inwestycja - ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji przy ul. Wiatrakowej w Białymstoku!To nowoczesny,...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

1 088 300 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
108.83 m2
2026
15877877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27582120 15877877 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 5 , BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrak...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

352 625 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
28.21 m2
2026
15851310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Antoniuk 3 pokoje 27012606 15851310 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę nieruchomości  znajdującej  się na osiedlu Antoniuk w doskonałej poszuki...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (9 415 zł/m2)

3
1
53 m2
-
15851632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ładne 3 pokoje na parterze *Ul. Antoniukowska 27012940 15851632 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam ofertę mieszkania 3-pokojowego położonego na parterze niskiego bloku przy ul. Antoni...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

549 000 PLN (9 305 zł/m2)

3
1
59 m2
1970
15851353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ze szlabanem 27012626 15851353 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z bardzo funkcjonalnym i świeżo remontowanym mieszkaniem 3-pokoj...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

545 000 PLN (9 909 zł/m2)

3
1
55 m2
1987
15851112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pawilon usługowo-handlowy 70 m2 27012300 15851112 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do sprzedaży odrębny lokal (część pawilonu usługowo-handlowego) na osiedlu Antoniuk w Białym...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

350 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
70 m2
2000
15851504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe lokale, parter, świetna lokalizacja 27012797 15851504 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiamy ofertę Sprzedaży Wynajmu nowych lokali użytkowych na parterze, powierzchnie: ...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

486 000 PLN (9 000 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15335273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16115597 15335273 OKAZJA - 3 POKOJE WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA BEZ PODATKU PCC! APARTAMENTY ZWYCIĘSTWA Polecamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji osiedle Antoniuk ul. Zwycięstwa. Doskonała lokalizacja osiedla pozwala swobodny...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

860 000 PLN (13 438 zł/m2)

3
-
64 m2
2024
15514533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20226219 15514533 Nowa Inwestycja - ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji przy ul. Wiatrakowej w Białymstoku!To nowoczesny,...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

477 600 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
47.76 m2
2026
15813958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26606260 15813958 Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Al. Solidarności, Białystok (Antoniuk)Powierzchnia: 47,50 m² Piwnica 1,8 m² Gotowe do zamieszkania Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie ...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

419 000 PLN (8 821 zł/m2)

2
1
47.5 m2
-