• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Białystok Dziesięciny

Znalezionych ofert: 23

15896223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27973192 15896223 Polecamy duże mieszkanie 84,5 m2, pierwsze piętro niskiego bloku przy ul Kalinowej os. Dziesięciny w Białymstoku. Budynek po termomodernizacji, okna zmienione na PCV, klatka schodowa po rewitalizacji. Stan techniczny mieszkania do remontu...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

585 000 PLN (6 923 zł/m2)

4
1
84.5 m2
1981
15894618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27946549 15894618 Polecamy czteropokojowe mieszkanie 72,1 m2 na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Zagórnej na os. Dziesięciny II w Białymstoku. Budynek z 1983 po termomodernizacji, mieszkanie środkowe, okna zmienione na PCV. Mieszkanie czyste, zadbane le...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

529 000 PLN (7 337 zł/m2)

4
1
72.1 m2
1983
15893931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe Białystok 27922318 15893931 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulne i zadbane mieszkanie na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu DziesięcinyNa sprzedaż j...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

429 000 PLN (9 128 zł/m2)

2
1
47 m2
1983
15887561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 61 m² 27786227 15887561 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na osiedlu Dziesięciny, przy ul. Palmowej w Białymstoku. To propozycja dla osób, które szukają wygodnego układu, spokojnej lokalizacji i mieszkania, do którego można wejść bez rozpoczynania wielkie...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

449 000 PLN (7 361 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15872923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506463 15872923 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBEZPOŚREDNIO GOTOWE DO WEJŚCIA 4 POKOJE MEBLE+AGD 3 PIĘTRO 46,5 m² CEGŁA3 niezależne pokoje2 piętroul. DziesięcinyAtuty mieszkania:słoneczne i ciepłe – okna wychodzą na dwie strony świata zapewniając natura...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15863826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Gajowa | 1 piętro | dwustronne 27257525 15863826 Słoneczne 2 pokoje na Dziesięcinach - idealne na start lub inwestycję!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,70 m², położone na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul. Gajowej w Białymstoku (os. Dziesięciny).Najważniejsze atuty n...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

339 000 PLN (9 686 zł/m2)

2
1
35 m2
1981
15881269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27626486 15881269 Na sprzedaż nieruchomość na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Polecamy dom wolnostojący typu słupek o powierzchni około 120m2. Nieruchomość w stanie do remontu. Rozkład domu: Piwnica: pomieszczenie gospodarcze, kotłowania, dwa pomieszczenia na op...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

640 000 PLN (5 203 zł/m2)

11
-
123 m2
1969
15838626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733314 15838626 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,68 m², położone na IV piętrze niskiego bloku po termomodernizacji, na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. To funkcjonalna propozycja dla osób szukających kompaktowego lokum z czytelnym układem pomies...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

329 000 PLN (9 242 zł/m2)

2
1
35.6 m2
1985
15870010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje do własnej aranżacji 27415366 15870010 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,5 m² położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Malino...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

435 000 PLN (7 250 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15851338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe z piękną panoramą 27012705 15851338 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zamieszkaj w jasnym, przestronnym, 4-pokojowym, dwustronnym lokalu. Mieszkanie o funkcjonaln...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

462 000 PLN (8 105 zł/m2)

4
1
57 m2
1987
15858056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe do zamieszkania! 27137793 15858056 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz 3 pokojowego mieszkania w rozsądnej cenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Mam do ...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (8 317 zł/m2)

3
1
60 m2
1985
15851510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie z panoramą miasta! 27012839 15851510 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Dziesięciny. Nieruchomość dzięki swoje...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

400 000 PLN (7 018 zł/m2)

3
1
57 m2
1985