• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Białystok

Znalezionych ofert: 469

15861778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27211523 15861778 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji- przy ul. J. Waszyngtona na osiedlu Piaski. Lokal o łącznej powierzchni 59,80 m² usytuowany jest na piątym piętrze bloku mieszkalnego z windą, co znacząco ...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

518 000 PLN (8 780 zł/m2)

4
1
59 m2
1980
15897161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, ul.Jurowiecka, Apartamenty Jagiellońskie 27995948 15897161 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 35,52 m² położone na 7 piętrze nowoczesnego ...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

543 000 PLN (15 514 zł/m2)

2
1
35 m2
2023
15877217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563257 15877217 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w ścisłym centrum miasta, przy ul. Jurowieckiej. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w niskim, kameralnym bloku z cegły, w pierwszej linii zabudowy – naprzeciw Apartamentów Jagiellońskich...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

540 000 PLN (10 485 zł/m2)

3
1
51.5 m2
1960
15896404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27979446 15896404 DZIAŁKA INWESTYCYJNA 0,5705 HA - BIAŁYSTOK, BACIECZKI (UL. TKACKA) Działka inwestycyjno-usługowa z potencjałem - ul. Tkacka Prezentuję ofertę sprzedaży działki o numerze ewidencyjnym 3752 , zlokalizowanej przy ulicy Tkackiej....

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 100 000 PLN

-
-
5705 m2
-
15896242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27974511 15896242 DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1,0180 HA - BIAŁYSTOK, BACIECZKI (UL. TKACKA) Na sprzedaż wyjątkowy grunt inwestycyjny z ogromnym potencjałem komercyjnym, objęty aktualnym MPZP. Idealna lokalizacja pod wielkopowierzchniowy obiekt handlowy ( powyżej 2000 m...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 200 000 PLN

-
-
10180 m2
-
15823330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26614639 15823330 Wysoki standard, nowoczesny design i funkcjonalność, która zachwyca! Na sprzedaż oferujemy przepiękne, świeżo wykończone mieszkanie 47 m², położone na IV piętrze wysokiego bloku z wielkiej płyty. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, jak...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

485 000 PLN (10 319 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15889845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862439 15889845 2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia! Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania, które będzie idealne na start, dobra inwestycja pod...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

398 000 PLN (10 757 zł/m2)

2
-
37 m2
1961
15834827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26728277 15834827 Zacznij od przestrzeni, którą stworzysz po swojemu !!! 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze, choć wymagające remontu, to z dużym potencjałem - ul. Antoniukowska, Białystok. Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w doskonałe...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

389 000 PLN (7 073 zł/m2)

3
-
55 m2
1968
15848599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26944943 15848599 TYLKO U NAS - gotowy biznes, który zaczyna zarabiać dla Ciebie od pierwszego dnia! Kameralny salon fryzjerski na osiedlu Piasta usytuowany na I piętrze w handlowcu MIESZKO w Białymstoku czeka, aż przejmiesz klucze i zaczniesz działa...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

138 000 PLN (6 900 zł/m2)

11
-
20 m2
1993
15851350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka, Centrum ,Idealna pod inwestycję 27012602 15851350 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2 zlokalizowaną na pierwszym piętrze w znakom...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

329 000 PLN (9 400 zł/m2)

1
1
35 m2
1965
15857356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodne 3 lub 4 pokoje do zamieszkania 27121573 15857356 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 811 z windą w budynku z 1977r., Piaski.Gotowe do zamieszkania, niezależne cztery pokoje, każdy zamykany na klucz, osobna kuchnia z oknem, gotowiec pod wynajem dla 4 osób. Jest możliwość łatwego przywróce...

Białystok (Piaski) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

4
-
60 m2
1977
15896840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27989005 15896840 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w centrum Białystok, przy ul. Kalinowskiego. Oferujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , położone na parterze w doskonałej lokalizacji. Mieszkan...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

410 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
41 m2
1970