• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Choroszcz

Znalezionych ofert: 13

15888768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27824354 15888768 REZERWACJA! E2Polecamy dom o powierzchni 100,71 m2 na dwóch poziomach z przynależnym ogródkiem 58 m2 oraz miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej Al. Niepodległości. Dodatkowo dom posiada poddasze o powierzchni ok 15 m2. Nieruchomość...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

760 000 PLN (7 546 zł/m2)

4
1
100.71 m2
2022
15876157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532331 15876157 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60,29 m², zlokalizowanego przy ul. Powstania Styczniowego w Choroszczy. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnym otoc...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

483 000 PLN (8 050 zł/m2)

3
1
60 m2
1978
15457335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18998170 15457335 Jeżeli szukasz dużego, przestronnego domu z pięknie zagospodarowanym ogrodem ta oferta jest idealna dla Ciebie. Nieruchomość zlokalizowana jest z dala od miejskiego zgiełku, zapewniając swoim właścicielom spokój i komfort, a jednocześnie pozwalając s...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 890 000 PLN (7 875 zł/m2)

7
3
240 m2
2009
15457310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18999428 15457310 Poszukujesz nieruchomości, która idealnie sprawdzi się jako siedziba dla Twojej rozwijającej się firmy? To świetnie się składa. Budynek handlowo-usługowy, o którym mowa ma niespełna 500m kw. i znajduje się na działce o powierzchni 1450m kw. Obiekt ze...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 849 000 PLN (3 852 zł/m2)

1
-
480 m2
2024
15851107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w Choroszczy 800-1600 m2. 27012294 15851107 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż atrakcyjna działka w Choroszczy. Powierzchnia 1600 m2 - lub możliwość ustalenia ...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

560 000 PLN

-
-
1600 m2
-
15888104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek szkieletowy / Konstrukcja drewniana 27801991 15888104 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy nowoczesne konstrukcje drewniane do samodzielnego montażu lub realizacji pod klucz...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

27 999 PLN (583 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15338552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16203494 15338552 Polecamy lokal mieszkalny 100,71 m2 na dwóch poziomach z ogródkiem 87 m2 i miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej 22 B1. Dodatkowo lokal posiada poddasze o powierzchni ok 15 m2. Nieruchomość w stanie developerskim. Cena tego segmen...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

540 000 PLN (5 357 zł/m2)

4
1
100.81 m2
2022
15341973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 16288229 15341973 Polecamy dom o powierzchni 100,71 m2 na dwóch poziomach z przynależnym ogródkiem 58 m2 oraz miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej Al. Niepodległości. Dodatkowo dom posiada poddasze o powierzchni ok 15 m2. Nieruchomość w stanie devel...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

560 000 PLN (5 554 zł/m2)

4
1
100.82 m2
2022
15851144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka przemysłowo usługowa, Choroszcz. 27012296 15851144 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż atrakcyjna działka w Choroszczy. Powierzchnia 2000 m2. Działka przemysłowa, pro...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

700 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15851387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica w centrum Choroszczy 27012758 15851387 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję Państwu kamienicę na sprzedaż w centrum miasta Choroszcz. Nieruchomość o powierzchni...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 999 000 PLN (7 996 zł/m2)

5
-
250 m2
-
15823333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26622273 15823333 Polecamy trzypokojowe mieszkanie na parterze niskiego 4-piętrowego bloku przy ul. Tulipanowej 2, na nowym osiedlu Zacisze w Choroszczy. Do mieszkania przynależy ogródek 24,2 m2.Mieszkanie w stanie developerskim, pomieszczenia wstępnie wyszpachl...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

528 000 PLN (9 208 zł/m2)

3
1
57.34 m2
2022
15254921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13924665 15254921 Północ Nieruchomości prezentuje nieruchomości gruntowe w Choroszczy, każda o powierzchni ok. 986 m2. Zlokalizowane: - 12,8 km od Białegostoku, wygodny dojazd drogą asfaltową, - 2,5 km od Choroszczy – również wygodną drogą asfaltową. - sklep spoży...

Choroszcz, Zastawie II

294 300 PLN (300 zł/m2)

-
-
981 m2
-