• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

na sprzedaż Podlaskie Supraśl

Znalezionych ofert: 7

15684019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23902091 15684019 TYLKO U NAS! Zamieszkaj w miejscu, gdzie przyroda i cywilizacja spotykają się w jednym, wyjątkowym punkcie. Oferujemy Ci działkę o powierzchni 792 m² (ok. 20x40 m), położoną bezpośrednio przy głównej drodze w Supraślu - malowniczym uzdrowis...

Supraśl (Supraśl) (Podlaskie, gm. Supraśl)

280 000 PLN

-
-
792 m2
-
15885059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716131 15885059 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 45,20 m², położonego w malowniczym Supraślu jednym z najbardziej urokliwych uzdrowisk północno-wschodniej Polski. To miejsce, gdzie natura spo...

Supraśl (Podlaskie, gm. Supraśl)

350 000 PLN (7 778 zł/m2)

2
1
45 m2
1985
15894226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27933537 15894226 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 150 m², położony na działce o wielkości 463 m². Budynek z 1976 roku został rozbudowany i ocieplony w 1996 r. Dach wymieniony w 2020 r. Dom w stanie do zamieszkania. Na parterze są 2 pokoje, kuchnia i łazienk...

Supraśl (Podlaskie, gm. Supraśl)

749 000 PLN (4 161 zł/m2)

6
-
180 m2
1976
15868140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do zamieszkania od zaraz- Supraśl 27366451 15868140 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w malowniczym Supraślu, zaledwie 10 minut j...

Supraśl (Podlaskie, gm. Supraśl)

1 590 000 PLN (6 115 zł/m2)

5
2
260 m2
2006
15851331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w Supraślu do remontu 27012648 15851331 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Kawalerka z potencjałem Supraśl - 22 m² oferta inwestycyjnaNa sprzedaż kawalerka o powierz...

Supraśl (Podlaskie, gm. Supraśl)

99 000 PLN (4 500 zł/m2)

1
1
22 m2
1960
15868843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27392336 15868843 Nowoczesny dom energooszczędny w Supraślu – w jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości regionu.Nieruchomość z 2026 r. w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 107,38 m² łączy nowoczesne rozwiązania, solidne wykonanie oraz bliskość natury...

Supraśl (Podlaskie, gm. Supraśl)

865 000 PLN (8 056 zł/m2)

4
2
107.38 m2
2026
15700804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24198012 15700804 W CENTRUM SUPRAŚLA, na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 864 m2, o regularnym kształcie, ok. 29,4 x 29,4 m.MOŻLIWOŚĆ POWIĘKSZENIA POWIERZCHNI DZIAŁKI DO 1729m2.Miejsce zaciszne. II linia zabudowy.W sąsiedztwie domy jednorodzinne i niez...

Supraśl (Podlaskie, gm. Supraśl)

324 000 PLN

-
-
864 m2
-