• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 283

15347835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16451126 15347835 Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowy dom wolnostojący o powierzchni 177 m2 usadowiony na działce o powierzchni 1048 m2. Dodatkowo w cenie jest działka granicząca o powierzchni 1391 m2. Łącznie 2439 m2.Dom został zbudowany w 2002 roku. Na działce ...

Księżyno (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

950 000 PLN (5 367 zł/m2)

5
2
177 m2
2002
15897095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27994903 15897095 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Nagórki-Jabłoń 14 – ofertę, która łączy komfort życia z realnym potencjałem inwestycyjnym.To miejsce stworzone dla osób, które szukają czegoś więcej niż zwykłego do...

Nagórki-Jabłoń (Podlaskie, gm. Zambrów)

890 000 PLN (8 900 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15897094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27994902 15897094 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom położony w Zambrowie przy ul. Łomżyńskiej 4C.Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 200 m² została posadowiona na działce o powierzchni 152 m² i znajduje się na spokojnym osiedlu z wygodnym do...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

590 000 PLN (2 950 zł/m2)

4
2
200 m2
-
15865564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27303599 15865564 Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w miejscowości Mały Płock przy ul. Ogrodowej 9A.Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 120 m² (powierzchnia zabudowy 128 m²), usytuowana na dużej działce o powierzchni 2591 m² z własnym stawem, w ...

Mały Płock (Podlaskie, gm. Mały Płock)

575 000 PLN (4 792 zł/m2)

3
1
120 m2
-
15888768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27824354 15888768 REZERWACJA! E2Polecamy dom o powierzchni 100,71 m2 na dwóch poziomach z przynależnym ogródkiem 58 m2 oraz miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej Al. Niepodległości. Dodatkowo dom posiada poddasze o powierzchni ok 15 m2. Nieruchomość...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

760 000 PLN (7 546 zł/m2)

4
1
100.71 m2
2022
15871790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Energooszczędny Dom 300m od jeziora Giby-Suwalszcz 27475086 15871790 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przestronny, nowoczesny i niezwykle klimatyczny dom jednorodzinny położony w mal...

Giby (Podlaskie, gm. Giby)

1 649 000 PLN (7 852 zł/m2)

6
4
210 m2
2000
15631119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22865569 15631119 WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM - SOBOLEWO, GM. GRABÓWKA Nieruchomość oferuje szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych - od komfortowego domu z funkcją prowadzenia działalności, po kompleks usługowy czy budynki na wyn...

Sobolewo (Podlaskie, gm. Supraśl)

1 580 000 PLN (5 918 zł/m2)

8
-
267 m2
1994
15897001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wśród natury – jezioro, cisza i przestrzeń 27992420 15897001 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom blisko jeziora - spokojna okolica, Głuszyn, woj. podlaskieNa sprzedaż komfortowy dom jed...

Głuszyn (Podlaskie, gm. Krasnopol)

475 000 PLN (2 013 zł/m2)

4
1
236 m2
2004
15861493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Drewniany dom z działką, sauną i garażem 27207320 15861493 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Jeśli ta nieruchomość nie spełnia wszystkich oczekiwań - skontaktuj się z nami. Pokażemy rów...

Buda Ruska (Podlaskie, gm. Krasnopol)

1 200 000 PLN (8 000 zł/m2)

4
1
150 m2
2008
15688245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23981390 15688245 Wyjątkowa nieruchomość nad Jeziorem Gaładuś Krasnogruda, gmina SejnyZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży niezwykłej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Krasnogruda, w gminie Sejny. To urokliwe miejsce znajduje się nad brzegie...

Krasnogruda (Podlaskie, gm. Sejny)

1 700 000 PLN (4 899 zł/m2)

4
2
347 m2
2025
15839791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26760996 15839791 Na sprzedaż dom o powierzchni 42,76 m², zrealizowany w konstrukcji drewnianej, posadowiony na działce o powierzchni 731 m² w miejscowości Rybaki, gmina Miastkowo. Budynek znajduje się w stanie surowym zamkniętym, co daje możliwość wykończenia wnętrza...

Rybaki (Podlaskie, gm. Miastkowo)

339 000 PLN (8 071 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15876997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27560271 15876997 Prezentujemy na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Fasty pod Białymstokiem. Inwestycja przy ul. Dzikowskiej składa się z 4 budynków o pow. 72,85 m2 w stanie surowym zamkniętym. Rozkład: Parter o pow. 35,33 m2 można zaaranżować w...

Fasty (Podlaskie, gm. Dobrzyniewo Duże)

479 000 PLN (6 575 zł/m2)

4
-
72.85 m2
2026