• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 283

15756046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny w Niewodnicy Nargilewskiej 146m2 25243760 15756046 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny (stan surowy zamknięty) o powierzchni 146 m², położony na działce 750 m² w spokojnej i zielonej części Niewodnicy Nargilewskiej (gm. Juchnowiec Kościelny). To propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego ...

Niewodnica Nargilewska (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

619 000 PLN (4 240 zł/m2)

5
2
146 m2
2025
15883932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27685216 15883932 Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość w uroczej miejscowości Czeremcha-Wieś, gmina Czeremcha. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 20 x 145 m i pow. 2883 m2. Znajduje się na niej dom, budynek gospodarczy i drewniana stodoła. Dom o pow. zabu...

Czeremcha-Wieś (Podlaskie, gm. Czeremcha)

295 000 PLN (2 438 zł/m2)

3
1
121 m2
1964
15839792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26760997 15839792 Na sprzedaż drewniany dom o powierzchni 42,76 m², w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 726 m². Budynek pokryty wysokiej jakości blachodachówką Janosik. W środku wykonane instalacje wodna oraz kanalizacyjna. Na działce dos...

Rybaki (Podlaskie, gm. Miastkowo)

339 000 PLN (8 071 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15796097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26111526 15796097 Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej - Grabówka Bez podatku PCC 2% Śpiesz się z decyzją! już jeden dom sprzedany!!!!! Na sprzedaż już tylko dwa! nowoczesne domy w kameralnej zabudowie szeregowej , zlokalizowane w miejscowości Grabówka . Inw...

Grabówka (Podlaskie, gm. Supraśl)

790 000 PLN (5 643 zł/m2)

5
-
140 m2
2026
15875063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27525247 15875063 Wyjątkowy dom jednorodzinny – gotowy do zamieszkania od zaraz, bez dodatkowych kosztów. Szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia z ciszą i bliskością natury, a jednocześnie zapewnia szybki dojazd do miasta? Ten wykończony dom w Giełczyn...

Giełczyn (Podlaskie, gm. Łomża)

1 360 000 PLN (7 632 zł/m2)

4
1
178.2 m2
2008
15851260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Posiadłość 2500m2 | Zadbany Dom z Lasem 27012589 15851260 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Dojlidach Górnych na ulicy Daliowej Dom wybudowany w...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 999 999 PLN (10 753 zł/m2)

6
2
186 m2
2002
15876806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa domy blisko jeziora – Serwy, gm. Płaska 27555632 15876806 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dwa domy blisko jeziora Serwy - Serwy, gm. PłaskaNa sprzedaż nieruchomość składająca się z d...

Serwy (Podlaskie, gm. Płaska)

1 980 000 PLN (11 379 zł/m2)

3
2
174 m2
2021
15895175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27960678 15895175 Miejsce, gdzie możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak chcesz! Ten budynek w Starych Kupiskach przy ul. Dwornej to idealna propozycja dla osób, które marzą o własnej przestrzeni w cichej i kameralnej okolicy, a jednocześnie cenią szybki dostęp do mia...

Stare Kupiski (Podlaskie, gm. Łomża)

429 000 PLN (3 146 zł/m2)

3
1
136.35 m2
2025
15876826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 160 m² blisko jeziora i lasu 27556970 15876826 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony na nowo powstałym, kamera...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

888 000 PLN (5 550 zł/m2)

5
2
160 m2
2025
15851380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Suwałkach NOWA CENA 27012644 15851380 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny wolnostojący położony w spokojnej i zielonej częś...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

625 000 PLN (5 787 zł/m2)

5
2
108 m2
1970
15457335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18998170 15457335 Jeżeli szukasz dużego, przestronnego domu z pięknie zagospodarowanym ogrodem ta oferta jest idealna dla Ciebie. Nieruchomość zlokalizowana jest z dala od miejskiego zgiełku, zapewniając swoim właścicielom spokój i komfort, a jednocześnie pozwalając s...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 890 000 PLN (7 875 zł/m2)

7
3
240 m2
2009
15894226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27933537 15894226 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 150 m², położony na działce o wielkości 463 m². Budynek z 1976 roku został rozbudowany i ocieplony w 1996 r. Dach wymieniony w 2020 r. Dom w stanie do zamieszkania. Na parterze są 2 pokoje, kuchnia i łazienk...

Supraśl (Podlaskie, gm. Supraśl)

749 000 PLN (4 161 zł/m2)

6
-
180 m2
1976