• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 283

15866239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak Wygoda 27316363 15866239 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom typu bliźniak po generalnym remoncie, położony n...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 199 000 PLN (7 993 zł/m2)

4
2
150 m2
1970
15863500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad jeziorem Pobondzie 27250389 15863500 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Rustykalna enklawa duszy - dom nad jeziorem Pobondzie to wyjątkowa nieruchomość, której wart...

Pobondzie (Podlaskie, gm. Rutka-Tartak)

2 150 000 PLN (14 333 zł/m2)

6
1
150 m2
2022
15858930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na sprzedaż Sobolewo 27157817 15858930 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie surowym zamkniętym ( okna, dach, elewacja) w zabudowie b...

Sobolewo (Podlaskie, gm. Supraśl)

700 000 PLN (5 344 zł/m2)

5
2
131 m2
2026
15851239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka, Białystok 27012720 15851239 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu przepiękny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, który z p...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

755 000 PLN (6 565 zł/m2)

5
1
115 m2
2026
15851297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówka na Zawadach 27012693 15851297 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 130,4m2 (użytkowa 112,1m2),...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

999 000 PLN (7 685 zł/m2)

5
1
130 m2
2025
15851182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Posiadłość Szlachecka Zagroda 27012654 15851182 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Proponujemy Państwu zakup wyjątkowej posiadłości Szlachecka Zagroda, zlokalizowanej miejscow...

Rzędziany (Podlaskie, gm. Tykocin)

7 100 000 PLN (318 zł/m2)

10
-
22300 m2
2025
15851229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna Posiadłość Podlasia. Oferta PREMIUM. 27012640 15851229 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Urokliwa perełka Podlasia. Z sąsiedztwem żubrów. Prawdziwa OKAZJA! Przedstawiamy ofertę sprz...

Białowieża (Podlaskie, gm. Białowieża)

999 000 PLN (8 325 zł/m2)

4
3
120 m2
2011
15851379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szeregówki w świetnej lokalizacji 27012635 15851379 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom szeregowy pod klucz. Solidne, staranne wykonanie z zastosowaniem wysokiej klasy materiał...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

999 000 PLN (6 986 zł/m2)

4
1
143 m2
2025
15851330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy z lokalem usługowym 27012641 15851330 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż atrakcyjny dom szeregowy z lokalem usługowym, który łączy komfort codziennego ży...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

670 000 PLN (2 233 zł/m2)

4
2
300 m2
1990
15851489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na osiedlu Bacieczki 27012949 15851489 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż dom o powierzchni 180m2 położony na działce 430m2 położony na Osiedlu Bacieczki ...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

750 000 PLN (4 167 zł/m2)

7
-
180 m2
1982
15851443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogrodem Porosły 27012887 15851443 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu przestronny dom wolnostojący o powierzchni 376 m2 (użytkowa 300 m2) wyb...

Porosły-Kolonia (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 590 000 PLN (4 229 zł/m2)

5
3
376 m2
2000
15851473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Dojlidach Górnych 27012837 15851473 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Budynek mieszkalny wolnostojący w całości podpiwniczony o powierzchni użytkowej 319 m2. z za...

Białystok (Dojlidy górne) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 400 000 PLN (4 389 zł/m2)

6
2
319 m2
2006