• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Domy na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 283

15060246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 8567549 15060246 Oferujemy na sprzedaż domy w stanie deweloperskim ok. 148,67 m2 powierzchni całkowitej . Działki od 400 m2. Wszystkie działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Tykocin - działki skategoryzowano pod: budownictwo jednorodzi...

Tykocin (Podlaskie, gm. Tykocin)

465 000 PLN (3 128 zł/m2)

4
2
148.67 m2
2024
15851116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat nad zalewem Siemianówka! 27012264 15851116 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż pensjonat położony nad Zalewem Siemianówka. Jest to jeden z największych zbiorni...

Tarnopol (Podlaskie, gm. Narewka)

449 000 PLN (1 403 zł/m2)

8
5
320 m2
2026
15878067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący ekskluzywny Szczebra gm. Nowinka 27587891 15878067 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy dom wolnostojący z rozbudowaną strefą relaksu - Szczebra, gm. Nowinka powiat augus...

Szczebra (Podlaskie, gm. Nowinka)

2 250 000 PLN (10 714 zł/m2)

4
2
210 m2
2016
15888775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27825030 15888775 Dzień dobry.Siedlisko 1.25 ha we wsi Żołoćki gmina Boćki.Dom 180m2 w stanie surowym otwartym pobudowany w 2012 roku,woda doprowadzona, prąd nie,ale linia energetyczna jest w nie dalekiej odległości od siedliska .Na placu jest stodoła o powierzchni uż...

Żołoćki (Podlaskie, gm. Boćki)

320 000 PLN (1 778 zł/m2)

5
-
180 m2
2012
15834334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26707479 15834334 Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Korytki Leśne (kod pocztowy 18-413), w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i kontakt z naturą.Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni 332...

Korytki Leśne (Podlaskie, gm. Miastkowo)

449 000 PLN (8 315 zł/m2)

3
1
54 m2
2010
15851533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy 129 m² z ogrodem | Augustów 27012998 15851533 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż ekskluzywny dom w zabudowie szeregowej Augustów, os. Borki. Przedstawiam ofertę...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

880 000 PLN (3 843 zł/m2)

6
3
229 m2
2015
15851539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 135 m² | Duża działka | Augustów 27012784 15851539 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom z dużą działką w Augustowie 135 m² 1300 m² działki Gotowy do zamieszkaniaSzukasz domu...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

900 000 PLN (6 667 zł/m2)

5
3
135 m2
2009
15851537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużym ogrodem 27012770 15851537 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Komfortowy dom wolnostojący - Augustów, ul. Arnikowa Powierzchnia użytkowa: 155 m2. Powierzc...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

1 490 000 PLN (9 613 zł/m2)

6
1
155 m2
2003
15860910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27188873 15860910 Polecamy nieruchomość w miejscowości Klepacze tuż obok osiedla Starosielce w Białymstoku. Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z 2019 roku o powierzchni całkowitej 185m2. Dom został zbudowany z cegły ceramicznej, dach wykonano z blachodachówki, ...

Klepacze (Podlaskie, gm. Choroszcz)

1 249 000 PLN (6 751 zł/m2)

4
-
185 m2
2019
15823304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26623030 15823304 Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany ok 10 km od centrum Białegostoku w miejscowości Studzianki.Dom o powierzchni 137 m2, na działce 726 m2. Dom w stanie surowym zamkniętym do oddania II Q 2026 roku. Ze względu na gabaryty, dom będzie bardzo ek...

Studzianki, Supraślska

540 000 PLN (3 942 zł/m2)

3
2
137 m2
2026
15847525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26917557 15847525 Polecamy do sprzedaży domek drewniany o powierzchni ok 59,2 m2 na działce 1700 m2 we wsi Nowosady w gm. Michałowo pow. białostocki. Dom wybudowany w 1985 roku, w ostatnich latach przeszedł częściowy remont. Budynek został oszalowany nową drewnianą ...

Nowosady (Podlaskie, gm. Michałowo)

350 000 PLN (5 912 zł/m2)

2
1
59.2 m2
1985
15868249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blizniak | zadbana działka | cicha okolica 27369647 15868249 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, położona w  spokojniej części Białegostoku...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

719 000 PLN (3 595 zł/m2)

5
2
200 m2
1977