• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie Białystok Centrum

Znalezionych ofert: 59

15851258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum 2 pokoje Ul. Proletariacka 48m2 27012570 15851258 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego w centrum przy ul. Proletariackiej. Mieszka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

385 000 PLN (8 021 zł/m2)

2
1
48 m2
1965
15851610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 kawalerki w Centrum 27012786 15851610 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.4 kawalerki inwestycyjne w doskonałej lokalizacji w Centrum. Doskonałe miejsce do wynajmu. S...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

722 000 PLN (10 028 zł/m2)

4
4
72 m2
1980
15851611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa apartamenty, inwestycyjnie 27012793 15851611 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu Wyjątkowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 80 m2, położony na pierw...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

899 000 PLN (11 238 zł/m2)

5
2
80 m2
1955
15851462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie inwestycyjne blisko uczelni! 27012762 15851462 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Propozycja inwestycyjna. 3 kawalerki w pakiecie.- Wszystko w jednym miejscu, nie musisz bieg...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

625 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
3
60 m2
1980
15884703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710173 15884703 Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w ścisłym centrum Białegostoku – przy ul. Jurowieckiej, a jednocześnie w zacisznej, drugiej linii zabudowy, która zapewnia spokój i brak miejskiego hałasu.Lokal o powierzchni 42,80 m² znajduje s...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

394 000 PLN (9 249 zł/m2)

2
1
42.6 m2
-
15417223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18066721 15417223 Oferta zwolniona z podatku PCC 2% Wydanie mieszkania natychmiast! Zapraszamy na prezentację komfortowego dwupokojowego wykończonego w wysokim standardzie mieszkania o powierzchni 36,82m zlokalizowanego blisko Centrum ul. AngielskaKopernika. Mieszka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

565 000 PLN (15 694 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15878275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27592598 15878275 Kawalerka o powierzchni 35,29 m² w Białymstoku, Centrum przy al. Piłsudskiego, 1 pokój z balkonem i widokiem z 5 piętra. Mieszkanie rozkładowe z oddzielną kuchnią, w budynku z windą, największym atutem jest lokalizacja w ścisłym centrum oraz balkon z...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

317 000 PLN (8 983 zł/m2)

1
1
35.29 m2
1959
15673040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23700635 15673040 Serce miasta - ul. Piotrkowska 2 pokoje 55 m² balkon OFERTA TYLKO U NAS Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m² , położone w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej . To idealna propozycja zarówno do ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

460 000 PLN (8 364 zł/m2)

2
-
55 m2
1956
15202610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 12477827 15202610 Oferta bez podatku PCC 2%! Ciepła Apartamenty to prestiżowa inwestycja na mapie Białegostoku wyróżniająca ją od swoich konkurentów . Budynek charakteryzuje się ponadczasowej architekturze i wyszukanym designie. Duże panoramiczne okna, w...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

665 000 PLN (15 114 zł/m2)

3
-
44 m2
2024
15849273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26962614 15849273 Na sprzedaż nieruchomość w ścisłym centrum miasta przy al. Piłsudskiego. Polecamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35m2. Lokal jest położony na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Nieruchomość posiada salon połączony z aneksem kuchennym ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

425 000 PLN (12 143 zł/m2)

2
-
35 m2
1964
15821906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26623771 15821906 Luksusowy apartament w centrum Białegostoku Gotowiec inwestycyjny !!! Ten wyjątkowy i kompletnie wyposażony apartament zlokalizowany w samym sercu Białegostoku przy ul. Jurowieckiej , to idealna propozycja zarówno jako inwestycja pod w...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

860 000 PLN (19 111 zł/m2)

2
-
45 m2
2020
15704035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24255958 15704035 Mieszkanie na sprzedaż - Białystok, ul. Lipowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 46 m², położonego na 1. piętrze w urokliwej kamienicy przy ul. Lipowej w Białymstoku. Szczegóły mieszkania: Powier...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

529 000 PLN (11 465 zł/m2)

2
1
46.14 m2
-