• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie Białystok Dziesięciny

Znalezionych ofert: 18

15851436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje 2 łazienki Ul.Kalinowa 1 piętro 27012838 15851436 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam ofertę dużego, 4-pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze niskiego bloku przy u...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

639 000 PLN (7 607 zł/m2)

4
2
84 m2
1988
15866884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27331374 15866884 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,10m2 zlokalizowane na 4. (ostatnim) piętrze w czteropiętrowym bloku z 1983 roku.Generalny remont przeprowadzony w 2019 roku: nowa instalacja gazowa, elektryczna, hydrauliczna, nowe grzejniki.Mieszkan...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

648 000 PLN (8 988 zł/m2)

4
1
72.1 m2
1983
15862403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27225743 15862403 Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie pow. 60,16 m2 przy ul. Zagórnej os. Dziesięciny usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku. Klatka schodowa czysta i zadbana.Na jego powierzchnie składa się:- salon ok. 14,5m2- pokój ok. 12,2m2- pokój ok. 9,...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

440 000 PLN (7 316 zł/m2)

4
1
60.14 m2
1985
15823239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26620430 15823239 Polecamy mieszkanie na drugim piętrze, czteropiętrowego bloku z cegły, przy Zagórnej 2F w Białymstoku. Osiedle Dziesięciny II, budynek po termomodernizacji w 2023 roku. Ekspozycja okien północny wschód (sypialnia) i południowy zachód ( sal...

Białystok (Dziesięciny), Zagórna

409 000 PLN (9 424 zł/m2)

2
1
43.4 m2
1996
15757262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25296406 15757262 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Gajowa 74 47,7 m² 338 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m², położone w niskim, czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty przy ul. ...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

338 000 PLN (7 191 zł/m2)

2
-
47 m2
1980
15635172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22938948 15635172 Wygodne mieszkanie z klimatyzacją na popularnym osiedlu Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dziesięciny . Nieruchomość o powierzchni 52m 2 składa się z: przytulnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, z ...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

599 000 PLN (11 519 zł/m2)

3
-
52 m2
2016