• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 503

15871738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszka I | 4 pokoje | do wprowadzenia | 6 piętro 27474906 15871738 Przestrzeń, światło i wygoda - idealne mieszkanie dla rodziny na lubianym osiedlu w BiałymstokuZ przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 56,5 m², położonego na 6. piętrze w 11-piętrowym wieżowcu z 1979 roku, pr...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

559 000 PLN (9 982 zł/m2)

4
1
56 m2
1979
15338552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16203494 15338552 Polecamy lokal mieszkalny 100,71 m2 na dwóch poziomach z ogródkiem 87 m2 i miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej 22 B1. Dodatkowo lokal posiada poddasze o powierzchni ok 15 m2. Nieruchomość w stanie developerskim. Cena tego segmen...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

540 000 PLN (5 357 zł/m2)

4
1
100.81 m2
2022
15851285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje, do wejścia, nowy blok. 27012597 15851285 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu, wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie klasy premium o powierzchni 54 m² w ca...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

789 000 PLN (14 611 zł/m2)

3
1
54 m2
2023
15872709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27500524 15872709 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji – Łomża, ul. Kołłątaja Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,50 m², położone na 4. piętrze przy ul. Kołłątaja w Łomży. To idealna propozycja dla rodzin, par, jak i i...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

399 000 PLN (6 595 zł/m2)

3
1
60.5 m2
1988
15887677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w nowoczesnym stylu 27790172 15887677 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i stylowo urządzone 1-pokojowe mieszkanie zaprojektowane ...

Białystok (Dojlidy) (Podlaskie, gm. Białystok)

309 000 PLN (12 360 zł/m2)

1
1
25 m2
1970
15867420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pok. Suwałki centrum NOWA CENA 27346265 15867420 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Funkcjonalne mieszkanie 42,2 m² w centrum Suwałk - ul. Noniewicza.Dostępne od: od zarazCzyns...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

290 000 PLN (6 905 zł/m2)

2
1
42 m2
1978
15841911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26802714 15841911 !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!! 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,90 m², zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Kazańskiej 26 w Łomży. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, osobnej kuchn...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

545 000 PLN (9 750 zł/m2)

3
1
55.9 m2
2011
15885213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, świetna lokalizacja – Piastowska 27719740 15885213 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,03 m², położone p...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

359 000 PLN (9 205 zł/m2)

2
1
39 m2
1971
15856529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne wnętrze gotowe do zamieszkania 27092430 15856529 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Gruntowej na Osiedlu Młodych, położone na parterz...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

421 000 PLN (11 079 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15886844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe Miasto 60 m2 po remoncie, 2 piętro, cegła 27768863 15886844 Bardzo ładne 2-pokojowe mieszanie (łatwa możliwość uzyskania 3 pokoju) w kameralnym budynku z cegły z 2000 roku przy ulicy Pogodna 37 A na Osiedlu Nowe Miasto, bardzo blisko centrum Białegostoku. Mieszkanie jest dwustronne, jasne i znajduje się na 2 ...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

630 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
60 m2
2000
15851231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 4 pokoje, Nowe Miasto 27012657 15851231 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.☎️787 08 08 05Nowoczesne 4 pokoje wysoki parter ogródek balkon 8,5 m² Nowe Miasto - ul. ...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

699 000 PLN (9 575 zł/m2)

4
1
73 m2
-
15851376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wasilków 2 oddzielne pokoje 27012611 15851376 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,69 m², położone na 1. piętr...

Wasilków (Podlaskie, gm. Wasilków)

329 000 PLN (9 400 zł/m2)

2
1
35 m2
1972