• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 503

15851181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka centrum Augustowa ul. Kasztanowa 27012646 15851181 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Kawalerka 25,4 m²-centrum Augustowa, ul. Kasztanowa Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,4...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

215 000 PLN (8 600 zł/m2)

1
1
25 m2
1967
15859797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27175704 15859797 Biuro Nieruchomości Własny Kąt oferuje na sprzedaż mieszkanie w Grajewie.Mieszkanie M4 o powierzchni 60m, położone na 4 piętrze na Osiedlu Centrum w bloku nr 12 w Grajewie.Dobra lokalizacja:- szkoła, przedszkole, sklepy w pobliżu. Układ pomieszczeń: ...

Grajewo (Podlaskie, gm. Grajewo)

299 000 PLN (4 983 zł/m2)

4
-
60 m2
-
15669522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23613283 15669522 OKAZJA! - TAKICH MIESZKAŃ NIE MA WIELE! * 4 POKOJE*WYSOKI STANDARD* PARTER * 201 6 ROK* WINDA* OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE! Mamy okazję zaprezentować Państwu komfortowy apartament o powierzchni 7 6 , 71 m zlokalizowan...

Białystok (Dojlidy) (Podlaskie, gm. Białystok)

855 000 PLN (11 250 zł/m2)

4
-
76 m2
2016
15881478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 55m2 na Bacieczkach. 27632963 15881478 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania, które połączy domowe ciepło z wygodą miejskiego życia?Prezentuję na sprz...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (9 073 zł/m2)

3
1
55 m2
2007
15851573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 kawalerki obok Politechniki 27012785 15851573 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.4 kawalerki inwestycyjne w doskonałej lokalizacji obok Politechniki. Doskonałe miejsce do wy...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

810 000 PLN (10 125 zł/m2)

4
4
80 m2
2000
15851540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie pod inwestycje! 27012790 15851540 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3 kawalerki w pakiecie. Wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za naj...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

625 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
3
60 m2
1960
15851396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z ogródkiem, nowe budownictwo 27012815 15851396 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego i eleganckiego mieszkania 3-pokojow...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

755 000 PLN (13 981 zł/m2)

3
1
54 m2
2022
15851629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Parter | 3 pokoje | Centrum Suwałk | Bez balkonu 27012919 15851629 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3-pokojowe mieszkanie w centrum Suwałk Parter Idealne dla rodziny lub pod inwestycję.Na sp...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

300 000 PLN (5 660 zł/m2)

3
1
53 m2
1970
15851200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe, 59m 27012599 15851200 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3 pokoje Balkon Gotowe do zamieszkania Spokojna okolicaNa sprzedaż zadbane, funkcjonalne ...

Suwałki (Północ ii) (Podlaskie, gm. Suwałki)

355 000 PLN (6 017 zł/m2)

3
1
59 m2
1990
15823325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26610008 15823325 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 51, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrak...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026
15823324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26621170 15823324 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 101, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatra...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

354 500 PLN (12 500 zł/m2)

1
1
28.36 m2
2026
15877877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27582120 15877877 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 5 , BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrak...

Białystok (Antoniuk), Wiatrakowa

352 625 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
28.21 m2
2026