• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 503

15795103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26089874 15795103 Polecamy mieszkanie położone na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Storczykowej. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 61,3m2 położona na czwartym piętrze. Rozkład mieszkania to trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój. Rozkład ...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

430 000 PLN (7 049 zł/m2)

3
-
61 m2
1988
15876326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze 27535388 15876326 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Suwałki, północna część miastaOferuję na sprzedaż funkcj...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

289 000 PLN (6 283 zł/m2)

2
1
46 m2
1979
15889550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie z duszą -os. Zielone Wzgórza 27852086 15889550 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz miejsca, które od progu otula ciepłem i wyjątkowym klimatem? To mieszkanie czeka wła...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

399 000 PLN (10 231 zł/m2)

2
1
39 m2
2001
15889338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje z ogródkiem | 74,9 m² | Parter 27847344 15889338 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,9 m², położone na parterze...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

489 000 PLN (6 608 zł/m2)

4
1
74 m2
1982
15889501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Horodniany 2 piętro 2022r 27851861 15889501 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania położonego w miejscowości Horod...

Horodniany (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

555 000 PLN (10 882 zł/m2)

3
1
51 m2
2022
15835353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27079338 15835353 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,49 m² z loggią i bardzo wygodnym układem pomieszczeń. Lokal jest rozkładowy – wejście do każdego pomieszczenia prowadzi z korytarza, co zapewnia komfort codziennego użytkowania oraz dobrą opcję pod...

Sokółka (Podlaskie, gm. Sokółka)

240 000 PLN (5 394 zł/m2)

2
1
44.49 m2
1975
15872471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27495477 15872471 Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m², położone na I piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Pogodnej na osiedlu Bema w Białymstoku. Lokal ma w pełni rozkładowy i jednopoziomowy układ, co zapewnia wygodę codzi...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

469 000 PLN (7 626 zł/m2)

4
1
61.5 m2
1976
15851301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świeżo wykończona szeregówka -BEZ PCC 2% 27012576 15851301 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNSZOWEBEZ PCC 2%BEZ PROWIZJI Przedstawiam świeżo wykończoną szeregówkę położoną na osi...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

740 000 PLN (11 746 zł/m2)

3
-
63 m2
2024
15851347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa szeregówka - BEZ PCC 2% 27012578 15851347 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNCZOWEBEZ PODATKU PCC 2%BEZ PROWIZJI Przedstawiam nowoczesną szeregówkę położoną na os...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

609 500 PLN (9 675 zł/m2)

3
-
63 m2
2024
15851358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z własną klatką schodową - BEZ PCC 2% 27012667 15851358 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNSZOWEBEZ PCC 2%BEZ PROWIZJIPrzedstawiam świeżo wykończone mieszkanie z oddzielną klat...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

780 000 PLN (11 471 zł/m2)

4
-
68 m2
2024
15851191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa szeregówka - BEZ PCC 2% 27012577 15851191 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNCZOWEBEZ PODATKU PCC 2%BEZ PROWIZJIPrzedstawiam nową szeregówkę położoną na osiedlu S...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

676 500 PLN (9 664 zł/m2)

4
-
70 m2
2024
15851181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka centrum Augustowa ul. Kasztanowa 27012646 15851181 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Kawalerka 25,4 m²-centrum Augustowa, ul. Kasztanowa Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,4...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

215 000 PLN (8 600 zł/m2)

1
1
25 m2
1967