• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Mieszkania na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 503

15839666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26757030 15839666 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrakowej w...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
54.16 m2
2026
15877890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27583524 15877890 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 2, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

596 160 PLN (11 500 zł/m2)

3
1
51.84 m2
2026
15872923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506463 15872923 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBEZPOŚREDNIO GOTOWE DO WEJŚCIA 4 POKOJE MEBLE+AGD 3 PIĘTRO 46,5 m² CEGŁA3 niezależne pokoje2 piętroul. DziesięcinyAtuty mieszkania:słoneczne i ciepłe – okna wychodzą na dwie strony świata zapewniając natura...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15889876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Białystok 27862748 15889876 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, zlokalizowane na cenionym osie...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

530 000 PLN (8 689 zł/m2)

4
1
61 m2
1973
15857914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie z balkonem, Centrum 27135073 15857914 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania blisko Centrum  do którego wejdziesz z samymi walizkami? A może celujesz ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

575 000 PLN (8 984 zł/m2)

3
2
64 m2
1960
15868048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27363788 15868048 Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem, Łomża, ul. Rycerska.To mieszkanie to propozycja dla osób, które szukają wygody, funkcjonalnego układu i przestrzeni dopasowanej do codziennego życia.Na sprzedaż zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,48 m...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

369 000 PLN (7 611 zł/m2)

2
1
48.48 m2
-
15872465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27494213 15872465 Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem, Łomża, ul. RycerskaTo mieszkanie to propozycja dla osób, które cenią wygodę, funkcjonalny układ i przestrzeń dopasowaną do codziennego życia.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,42 m², położone na 2...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

359 000 PLN (7 414 zł/m2)

2
1
48.42 m2
-
15865570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27303595 15865570 Mieszkanie 56,60 m2 w centrum Łomży – ul. Krótka 3Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,60 m2, położone na II piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Krótkiej 3 w Łomży. Lokal posiada wysoki sufit, typowy dla zabudowy kamienicznej, co daje poczuci...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

320 000 PLN (5 654 zł/m2)

2
1
56.6 m2
-
15865565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27303592 15865565 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w sercu Łomży przy ul. Pięknej 3 o powierzchni 63,86m2 znajdujące się na I piętrze budynku z 1999 roku – idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.M...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

435 000 PLN (6 812 zł/m2)

2
1
63.86 m2
1999
15870324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27427141 15870324 Przestronne 3 pokoje 61 m² z balkonem, Łomża, ul. 3 MajaNa sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 1 piętrze w solidnym budynku przy ul. 3 Maja 6A.Lokal wyróżnia się bardzo dobrym rozkładem pomieszczeń oraz komfort...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

369 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15856634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża kawalerka 35m² w Centrum + dodatkowe 22m²!! 27097389 15856634 Mieszkanie w centrum z czymś, czego nie ma większość kawalerek!Oprócz przestronnego studia o powierzchni 35,33 m² z balkonem zyskujesz możliwość korzystania z dodatkowych pomieszczeń 22,29 m² nad mieszkaniem - idealnych na biuro, studio lub prywatną ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

349 000 PLN (9 971 zł/m2)

1
1
35 m2
-
15795103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26089874 15795103 Polecamy mieszkanie położone na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Storczykowej. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 61,3m2 położona na czwartym piętrze. Rozkład mieszkania to trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój. Rozkład ...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

430 000 PLN (7 049 zł/m2)

3
-
61 m2
1988