• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 484

15865827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27305074 15865827 Przestrzeń pod Twój dom. Działki budowlane 1437m², 1441m², 1445m², 1449m², 1453m² – Drozdowo, ul. KraskaNa sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Drozdowo, gmina Piątnica.Możliwość zakupu kilku działek obok siebie – idealne pod...

Drozdowo (Podlaskie, gm. Piątnica)

143 000 PLN

-
-
1437 m2
-
15865828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27305073 15865828 Duża działka 2435 m² – Drozdowo, ul. Kraska, MPZPNa sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 2435 m², położona w miejscowości Drozdowo, gmina Piątnica.Idealna propozycja dla osób szukających większej działki pod dom z dodatkową przes...

Drozdowo (Podlaskie, gm. Piątnica)

135 000 PLN

-
-
2435 m2
-
15894130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA -MIESZKANIE W SAMYM CENTRUM AUGUSTOWA! 27926332 15894130 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta of...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

300 000 PLN (6 250 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15885302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja!!! Mieszkanie między dwoma jeziorami 27722392 15885302 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Między dwoma jeziorami - jedyna taka okazja w Augustowie!Oferuję na sprzedaż przytulne i bar...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

359 000 PLN (7 978 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15818398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27671099 15818398 Na sprzedaż komfortowy, trzykondygnacyjny dom wolnostojący, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ponad 2000m2.Nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 220 m² została zaprojektowana w sposób funkcjonalny i przemyślany, z wyraźnym p...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

990 000 PLN (4 500 zł/m2)

7
2
220 m2
1995
15881483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ładne 3 pokoje Białostoczek 60m2 27633398 15881483 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę mieszkania 3-pokojowego położonego na cenionym osiedlu Białostoczek w Bi...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

3
1
60 m2
1982
15851325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe dwustronne mieszkanie z garażem 27012601 15851325 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego mieszkania w Białymstoku. To urok...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

629 000 PLN (10 483 zł/m2)

3
1
60 m2
2016
15851257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokoje parter w Augustowie NOWA CENA 27012557 15851257 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulne i gustownie wykończone mieszkanie 3 pokojowe na parterze w Augustowie - gotowe do ...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

445 000 PLN (7 542 zł/m2)

3
1
59 m2
1992
15344526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Malownicza działka nad Jeziorem 16366468 15344526 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu malowniczo położoną działkę na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego o całkowitej powierzchni 5,06 ha. Działka ma dostęp do jeziora Snołda, położona w sąsiedztwie Jeziora Udziejek. Dostępne media to woda, prą...

Udziejek (Podlaskie, gm. Jeleniewo)

650 000 PLN

-
-
50600 m2
-
15894098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, Młodych 27923530 15894098 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zamieszkaj w przestronnym, funkcjonalnym 3-pokojowym, dwustronnym lokalu. Mieszkanie o funkc...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

399 900 PLN (7 690 zł/m2)

3
1
52 m2
1995
15886251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27750768 15886251 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,27 ha, położona w miejscowości Truszki, gmina Piątnica.Nieruchomość stanowi jeden zwarty obszar o regularnym kształcie, oznaczony numerem geodezyjnym 124. Jej wymiary to około 58 m szerokości oraz 223 m długo...

Truszki (Podlaskie, gm. Piątnica)

165 000 PLN

-
-
12700 m2
-
15894083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27922864 15894083 Dom mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności w gminie Piątnica, miejscowość Jeziorko, ul. Długa.Na sprzedaż budynek jednorodzinny o powierzchni 215,95 m² wraz z częścią przeznaczoną pod działalność gospodarczą o powierzchni 71,75 m², położ...

Jeziorko (Podlaskie, gm. Piątnica)

1 150 000 PLN (5 325 zł/m2)

5
2
215.95 m2
-