• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 486

15886251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27750768 15886251 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,27 ha, położona w miejscowości Truszki, gmina Piątnica.Nieruchomość stanowi jeden zwarty obszar o regularnym kształcie, oznaczony numerem geodezyjnym 124. Jej wymiary to około 58 m szerokości oraz 223 m długo...

Truszki (Podlaskie, gm. Piątnica)

165 000 PLN

-
-
12700 m2
-
15894083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27922864 15894083 Dom mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności w gminie Piątnica, miejscowość Jeziorko, ul. Długa.Na sprzedaż budynek jednorodzinny o powierzchni 215,95 m² wraz z częścią przeznaczoną pod działalność gospodarczą o powierzchni 71,75 m², położ...

Jeziorko (Podlaskie, gm. Piątnica)

1 150 000 PLN (5 325 zł/m2)

5
2
215.95 m2
-
15893931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe Białystok 27922318 15893931 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulne i zadbane mieszkanie na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu DziesięcinyNa sprzedaż j...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

429 000 PLN (9 128 zł/m2)

2
1
47 m2
1983
15893782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe Centrum 27920565 15893782 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.WYJĄTKOWE MIESZKANIE W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. KALINOWSKIEGOPrezentuję Państwu unikalną ofe...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

575 000 PLN (11 500 zł/m2)

3
1
50 m2
1963
15893781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Wygoda 27920560 15893781 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż unikatową działkę budowlaną, położoną w jednej z cenionych i poszukiw...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

749 000 PLN

-
-
623 m2
-
15872724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27500513 15872724 Przedstawiam unikalną ofertę inwestycyjną zlokalizowaną w świetnym punkcie komunikacyjnym przy ulicy Ostrowskiej w Zambrowie. Przedmiotem sprzedaży jest rozległa działka przemysłowa o powierzchni aż 9 774 m2. To propozycja skierowana przede wszystkim...

Zambrów (Podlaskie, gm. Zambrów)

4 690 000 PLN (480 zł/m2)

-
-
9774 m2
-
15893733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27917633 15893733 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 58 m², położone w Suwałkach przy ul. Kowalskiego, na 4 piętrze w bloku bez windy.Mieszkanie środkowe (nie narożne) – ciepłe i ...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

360 000 PLN (6 207 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15864056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Przejma PRZY JEZIORZE k. Suwałk NOWA CENA 27263999 15864056 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy Dom nad Jeziorem Szelment Wielki - Komfort i Natura w Jednym.Lokalizacja: Przejma ...

Przejma Wielka (Podlaskie, gm. Szypliszki)

760 000 PLN (1 094 zł/m2)

4
2
695 m2
2025
15878066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom gmina Płaska powiat augustowski 27587890 15878066 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Nowoczesny dom w sercu Puszczy Augustowskiej - cisza, natura i wysoki standard - Sucha Rzecz...

Sucha Rzeczka (Podlaskie, gm. Płaska)

1 250 000 PLN (5 841 zł/m2)

5
2
214 m2
2020
15855864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Wasilkowie 27076606 15855864 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania w Wasilkowie - miejscu, które łączy kameralny charakter niewielkiego mias...

Wasilków (Podlaskie, gm. Wasilków)

380 000 PLN (7 917 zł/m2)

3
1
48 m2
1978
15071109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8824855 15071109 Przedmiotem sprzedaży jest kompleks nieruchomości tj. dwie nieruchomości lokalowe, prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z własnością budynku stanowiącego odrębny od gruntu przedmiot własności oraz udziały w użytkowaniu wieczystym gruntów. Lokale...

Bielsk Podlaski (Podlaskie, gm. Bielsk Podlaski)

1 300 000 PLN (3 779 zł/m2)

11
-
344 m2
-
15830634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26676366 15830634 Działka rolna bez aktualnego planu zagospodarowania (możliwość uzyskania warunków zabudowy na zabudowa domu jednorodzinnego).Działka położona gminie Czarna Białostocka obrębie 0007 Klimki działka nr 477. Powierzchnia 1951 m2Działka pusta z dojazdem a...

Klimki (Podlaskie, gm. Czarna Białostocka)

199 000 PLN

-
-
1951 m2
-