• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 485

15801148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 26227446 15801148 Działka 4 ha z dostępem do jeziora Mieruńskie Wielkie - Garbas DrugiPrzedstawiam ofertę wyjątkowo położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 4,0239 ha w miejscowości Garbas Drugi, gmina Filipów, powiat suwalski. 5km od miejscowości gminnej Filip...

Garbas Drugi (Podlaskie, gm. Filipów)

860 000 PLN (21 zł/m2)

-
-
40239 m2
-
15876326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze 27535388 15876326 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Suwałki, północna część miastaOferuję na sprzedaż funkcj...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

289 000 PLN (6 283 zł/m2)

2
1
46 m2
1979
15889550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie z duszą -os. Zielone Wzgórza 27852086 15889550 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz miejsca, które od progu otula ciepłem i wyjątkowym klimatem? To mieszkanie czeka wła...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

399 000 PLN (10 231 zł/m2)

2
1
39 m2
2001
15889338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje z ogródkiem | 74,9 m² | Parter 27847344 15889338 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,9 m², położone na parterze...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

489 000 PLN (6 608 zł/m2)

4
1
74 m2
1982
15889501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Horodniany 2 piętro 2022r 27851861 15889501 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania położonego w miejscowości Horod...

Horodniany (Podlaskie, gm. Juchnowiec Kościelny)

555 000 PLN (10 882 zł/m2)

3
1
51 m2
2022
15851107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w Choroszczy 800-1600 m2. 27012294 15851107 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż atrakcyjna działka w Choroszczy. Powierzchnia 1600 m2 - lub możliwość ustalenia ...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

560 000 PLN

-
-
1600 m2
-
15844115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26821402 15844115 Polecamy do sprzedaży murowany dom o powierzchni ok. 68 m2 we wsi Nowosady nr 40 gm. Michałowo, pow. białostocki . Działka to 1700 m², na której znajdują się także budynki gospodarcze : drewniana stodoła i drewniany chlew. Rozkład pomieszczeń:...

Nowosady (Podlaskie, gm. Michałowo)

130 000 PLN (1 912 zł/m2)

3
1
68 m2
1960
15845148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2,56 ha z potencjałem siedliskowym 26853768 15845148 Działka rolna przy asfaltowej drodze  Augustynka, gm. Nurzec-StacjaNa sprzedaż działka rolna o numerze 362, położona w miejscowości Augustynka (obręb 0002), gmina Nurzec-Stacja, powiat siemiatycki, woj. podlaskie.Cicha, zielona okolica idealna dla os...

Augustynka (Podlaskie, gm. Nurzec-Stacja)

99 883 PLN

-
-
25611 m2
-
15835353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27079338 15835353 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,49 m² z loggią i bardzo wygodnym układem pomieszczeń. Lokal jest rozkładowy – wejście do każdego pomieszczenia prowadzi z korytarza, co zapewnia komfort codziennego użytkowania oraz dobrą opcję pod...

Sokółka (Podlaskie, gm. Sokółka)

240 000 PLN (5 394 zł/m2)

2
1
44.49 m2
1975
15889199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27846028 15889199 Biuro Nieruchomości Północ w Łomży ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 751 m², położoną przy ul. Wąskiej w Łomży. Najważniejsze atuty nieruchomości:-Działka o regularnym, prostokątnym kształcie (ok. 28,6 m x 27 m), idealna po...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

225 000 PLN

-
-
751 m2
-
15872471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27495477 15872471 Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m², położone na I piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Pogodnej na osiedlu Bema w Białymstoku. Lokal ma w pełni rozkładowy i jednopoziomowy układ, co zapewnia wygodę codzi...

Białystok (Bema) (Podlaskie, gm. Białystok)

469 000 PLN (7 626 zł/m2)

4
1
61.5 m2
1976
15851301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świeżo wykończona szeregówka -BEZ PCC 2% 27012576 15851301 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNSZOWEBEZ PCC 2%BEZ PROWIZJI Przedstawiam świeżo wykończoną szeregówkę położoną na osi...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

740 000 PLN (11 746 zł/m2)

3
-
63 m2
2024