• Nieruchomości woj. Podlaskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Podlaskie

Znalezionych ofert: 1 486

15851301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świeżo wykończona szeregówka -BEZ PCC 2% 27012576 15851301 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNSZOWEBEZ PCC 2%BEZ PROWIZJI Przedstawiam świeżo wykończoną szeregówkę położoną na osi...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

740 000 PLN (11 746 zł/m2)

3
-
63 m2
2024
15851347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa szeregówka - BEZ PCC 2% 27012578 15851347 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNCZOWEBEZ PODATKU PCC 2%BEZ PROWIZJI Przedstawiam nowoczesną szeregówkę położoną na os...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

609 500 PLN (9 675 zł/m2)

3
-
63 m2
2024
15888104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Domek szkieletowy / Konstrukcja drewniana 27801991 15888104 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferujemy nowoczesne konstrukcje drewniane do samodzielnego montażu lub realizacji pod klucz...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

27 999 PLN (583 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15851431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa bliźniaka, Narewka 27012802 15851431 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu połowę domu o powierzchni 55,01 m2. Dom do usytuowany na działce o powi...

Narewka (Podlaskie, gm. Narewka)

185 000 PLN (3 364 zł/m2)

3
1
55 m2
1930
15851358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z własną klatką schodową - BEZ PCC 2% 27012667 15851358 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNSZOWEBEZ PCC 2%BEZ PROWIZJIPrzedstawiam świeżo wykończone mieszkanie z oddzielną klat...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

780 000 PLN (11 471 zł/m2)

4
-
68 m2
2024
15851191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa szeregówka - BEZ PCC 2% 27012577 15851191 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.BEZCZYNCZOWEBEZ PODATKU PCC 2%BEZ PROWIZJIPrzedstawiam nową szeregówkę położoną na osiedlu S...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

676 500 PLN (9 664 zł/m2)

4
-
70 m2
2024
15823263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26644016 15823263 Oferujemy na sprzedaż domy w stanie surowym zamkniętym ok. 148,67 m2 powierzchni całkowitej . Działki od 400 m2. Wszystkie działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Tykocin - działki skategoryzowano pod: budownictwo jedno...

Tykocin (Podlaskie, gm. Tykocin)

395 000 PLN (2 657 zł/m2)

4
2
148.67 m2
2025
15060246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 8567549 15060246 Oferujemy na sprzedaż domy w stanie deweloperskim ok. 148,67 m2 powierzchni całkowitej . Działki od 400 m2. Wszystkie działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Tykocin - działki skategoryzowano pod: budownictwo jednorodzi...

Tykocin (Podlaskie, gm. Tykocin)

465 000 PLN (3 128 zł/m2)

4
2
148.67 m2
2024
15827078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26644055 15827078 Polecamy działki budowlane, objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Tykocin. Wszystkie działki skategoryzowano pod: budownictwo jednorodzinne. Lokalizacja: droga na Kiermusy (jeszcze przed znakiem Tykocin) Od strony połudn...

Tykocin (Podlaskie, gm. Tykocin)

100 000 PLN

-
-
800 m2
-
15851181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka centrum Augustowa ul. Kasztanowa 27012646 15851181 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Kawalerka 25,4 m²-centrum Augustowa, ul. Kasztanowa Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,4...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

215 000 PLN (8 600 zł/m2)

1
1
25 m2
1967
15851534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka usługowa w Augustowie 27012748 15851534 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki usługowej na terenie Augustowa. Popro...

Augustów (Podlaskie, gm. Augustów)

180 000 PLN

-
-
1408 m2
-
15859797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27175704 15859797 Biuro Nieruchomości Własny Kąt oferuje na sprzedaż mieszkanie w Grajewie.Mieszkanie M4 o powierzchni 60m, położone na 4 piętrze na Osiedlu Centrum w bloku nr 12 w Grajewie.Dobra lokalizacja:- szkoła, przedszkole, sklepy w pobliżu. Układ pomieszczeń: ...

Grajewo (Podlaskie, gm. Grajewo)

299 000 PLN (4 983 zł/m2)

4
-
60 m2
-